Three senior, six junior 2018 T&T champions return for 2019 USA Gymnastics Championships
posted on 06/28/2019

© Team Photo

INDIANAPOLIS, Ind., June 28, 2019 – Three senior and six junior 2018 champions, along with both the men’s and women’s junior and senior synchronized trampoline titlists, are among the 817 gymnasts in the trampoline and tumbling field for the 2019 USA Gymnastics Championships, the national championships for acrobatic gymnastics, rhythmic gymnastics, and trampoline and tumbling. Held in Des Moines, Iowa, the five-day championships includes both Junior Olympic and elite levels. Scheduled for July 2-6 at the Iowa Events Center, the competition will utilize the Community Choice Credit Union Convention Center, Hy-Vee Hall and Wells Fargo Arena. USA Gymnastics will have a livestream of the junior and senior elite sessions at the Wells Fargo Arena, July 4-6, and the senior elite synchronized trampoline finals on July 3 in Hy-Vee Hall.

The defending U.S. champions in the field are listed below.

Senior elite
  • Trampoline: Jeffrey Gluckstein, Atlantic Highlands, N.J./Elite Trampoline Academy.
  • Tumbling: Eliza Floisand, Salt Lake City, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling; and Brandon Krzynefski, Centreville, Va./Capital Gymnastics National Training Center.
  • Synchronized trampoline: Olivia Simpson, Lubbock, Texas/Air Extreme, and Lexi Vigil, Levelland, Texas/Acrospirits; and Paul Bretscher, Huntsville, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, and Cody Gesuelli, Huntsville, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy.
Junior elite champions
  • Trampoline: Miah Bruns, St. John, Ind./TwistStars Tumbling and Trampoline; and Logan Gilbert, Paris, Texas/Texas Tumbling and Trampoline Institute Inc. (now competing as a senior).
  • Tumbling: Eve Doudican, Bixby, Okla./Oklahoma Extreme Tumbling; and Haydn Fitzgerald, Sammamish, Wash./Seattle Gymnastics-Ballard, (both are now competing as a senior).
  • Double mini-trampoline: Kayttie Nakamura, Honolulu, Hawaii/Merino Trampoline Gymnastics Academy (now competing as a senior); and Andy Kehias, Bloomington, Ill./Top Star Training Center.
  • Synchronized trampoline: Isabela Garza, Victoria, Texas/Victoria Gymagic Inc., and Krista McNary, Victoria, Texas/Victoria Gymagic Inc.; and Trevor Harder, Winston Salem, N.C./Carolina Elite Trampoline Academy (now competing as a senior), and Jonathan Reagan, Mocksville, N.C./Carolina Elite Trampoline Academy.
2014 Youth Olympian Alyssa Oh of Rocklin, Calif./World Elite Gymnastics, is included on the roster. The field also features several World medalists.
  • 2018 – Padilla (silver) and Kristle Lowell, Orland Park, Ill./Morgan Park Sports Center (bronze), double mini-trampoline.
  • 2017 – CJ Rhoades, Joplin, Mo./Amplify Gymnastics, men’s double-mini team silver; Alex Renkert, Columbus, Ohio/Integrity Athletics, men’s double-mini team silver.
  • 2015 – Lowell and Tristan Van Natta, Hilliard, Ohio/Integrity Athletics, double-mini women’s team bronze; Krzynefski, men’s tumbling team bronze; Renkert, double-mini team silver and tumbling team bronze.
  • 2013 – Lowell, double-mini individual gold; and Lowell and Van Natta, double-mini team gold; Renkert, double-mini silver and team gold.
  • 2011 – Lowell, women’s double-mini team bronze.
Several different ticket packages are available, tailored to meet the varying needs of spectators. The all-session pass, which grants access to every competitive session, is $95. All-day session ticket package prices, which provide access to every competitive session that day at the Iowa Events Center, are: July 2 and 3, $35; and July 4-6, $45. Evening session ticket prices are July 4 and 5, $20; and July 6, $25. Advance tickets may be purchased at the Iowa Event Center Box Office or HyveeTIX.com. Group discounts (for groups of 10 or more) and special pricing for gymnastics clubs are available. For special pricing for gymnastics clubs, contact Heather Williamson with USA Gymnastics at hwilliamson@usagym.org.

With more than 1,600 gymnasts competing across all three disciplines and all levels, the five-day schedule is complex, and a simplified version is included below. Acrobatic gymnastics and trampoline and tumbling will be held in the Community Choice Credit Union Convention Center (CCCU) and rhythmic gymnastics in Hy-Vee Hall. All three disciplines will also be held in the Wells Fargo Arena. All times are Central, and the schedule is subject to change.

July 2
    CCCU Convention Center and Hy-Vee Hall
    9 a.m. Rhythmic gymnastics – Level 9; trampoline and tumbling – Levels 9 and 10
    1:30 p.m. Acrobatic gymnastics – Level 8; rhythmic gymnastics – Level 9; trampoline and tumbling – Levels 9 and 10
    6 p.m. Acrobatic gymnastics – Level 8; rhythmic gymnastics – Level 10; and trampoline and tumbling – synchronized trampoline, Levels 9 and 10, elite prelims
July 3
    CCCU Convention Center and Hy-Vee Hall
    9 a.m. Acrobatic gymnastics – Levels 9 and 10; rhythmic gymnastics – Level 9; and trampoline and tumbling – Levels 9 and 10
    1:30 p.m. Acrobatic gymnastics – Level 8; rhythmic gymnastics – Level 9; and trampoline and tumbling – Levels 9 and 10
    6 p.m. Acrobatic gymnastics – Level 8; rhythmic gymnastics – Level 10; and trampoline and tumbling – synchronized trampoline elite finals
July 4
    CCCU Convention Center and Hy-Vee Hall
    9 a.m. Acrobatic gymnastics – Levels 9 and 10; and trampoline and tumbling – Levels 9 and 10 finals
    1:30 p.m. Acrobatic gymnastics – 11-16 and 12-18 age groups; and trampoline and tumbling – youth, junior and open elite prelims
    Wells Fargo Arena
    1:30 p.m. Rhythmic gymnastics – junior and senior B
    6 p.m. Acrobatic gymnastics – 13-19, senior; rhythmic gymnastics – senior A; and trampoline and tumbling – senior prelims
July 5
    CCCU Convention Center and Hy-Vee Hall
    9 a.m. Acrobatic gymnastics – Level 7; rhythmic gymnastics – Levels 7 and 8; and trampoline and tumbling – youth, junior and open elite finals
    1:30 p.m. Acrobatic gymnastics – 11-16 and 12-18 age groups; and trampoline and tumbling – Level 8
    Wells Fargo Arena
    1:30 p.m. Rhythmic gymnastics – junior/senior B
    6 p.m. Acrobatic gymnastics – 13-19, senior; rhythmic gymnastics – senior A; and trampoline and tumbling – senior prelims
July 6
    CCCU Convention Center and Hy-Vee Hall
    9 a.m. Acrobatic gymnastics – Level 7; rhythmic gymnastics – Levels 7 and 8; and trampoline and tumbling – Level 8
    1:30 p.m. Acrobatic gymnastics – 12-18 age group; and trampoline and tumbling – Level 8
    Wells Fargo Arena
    1:30 p.m. Rhythmic gymnastics – junior/senior B
    6 p.m. Acrobatic gymnastics – 13-19, senior; rhythmic gymnastics – senior all-around finals; and trampoline and tumbling – senior finals
For the junior and senior elite levels for each discipline, the athletes will vie for national titles. Performances in Des Moines also will determine berths on the junior and senior U.S. National Teams for acrobatic gymnastics, rhythmic gymnastics and trampoline and tumbling. The Junior Olympic division has several different levels, and national titles will be awarded for each level and age group for each discipline.

Catch Des Moines is the local partner for the event. USA Gymnastics staged the 2009 U.S. Classic and the 2015 U.S. Women’s Junior Olympic Championships in Des Moines.

The USA Gymnastics Championships, one of the annual national championships organized by USA Gymnastics, was first held in 2014 at the KFC Yum! Center and the Kentucky International Convention Center in Louisville, Ky. Past sites are Greensboro (N.C.) Coliseum Complex (2015, 2018), Rhode Island Convention Center and Dunkin’ Donuts Center (2016), and Milwaukee’s BMO Harris Bradley Center and Wisconsin Center (2017). For more information on the USA Gymnastics Championships, please go to usagymchamps.com.

Acrobatic gymnastics combines the beauty of dance with the strength and agility of acrobatics. Routines are choreographed to music and consist of dance, tumbling, and partner skills. At the elite level, each pair or group performs a balance, dynamic and combined routine. Pyramids and partner holds characterize the balance routine, while synchronized tumbling and intricate flight elements define the dynamic exercise. An acrobatic gymnastics pair consists of a base and a top. A women’s group is comprised of three athletes – a base, middle and top partner – while a men’s group has four athletes, a base, two middle partners and one top partner.

Rhythmic gymnastics is characterized by grace, beauty and elegance combined with dance and acrobatic elements, while working with the apparatus in a choreographed routine to music. The five apparatus used in rhythmic gymnastics are rope, hoop, ball, clubs, and ribbon. Rhythmic gymnasts may compete individually or as a group. The choreography must cover the entire floor with intricate apparatus handling, dance combinations, jumps, leaps, rotations, and balance difficulties. Each movement involves a high degree of athletic skill. Physical abilities needed by a rhythmic gymnast include strength, power, flexibility, agility, dexterity, endurance and hand-eye coordination.

Trampoline events involve athletes using trampolines that can propel them up to 30 feet in the air, during which they can perform double and triple twisting somersaults. Tumbling utilizes elevated rod-floor runways that enable athletes to jump at heights more than 10 feet and execute a variety of acrobatic maneuvers. For the double-mini competition, the athlete makes a short run, leaps onto a small two-level trampoline, performs an aerial maneuver and dismounts onto a landing mat. Trampoline was added to the Olympic Games in 2000, and at the 2012 Olympic Games in London, the USA had its first athlete in history advance to the finals.

Background information
  • Catch Des Moines. Catch Des Moines is the official destination marketing organization promoting and representing Greater Des Moines to leisure travelers and meeting planners. As the visitors’ and meeting professionals’ trusted partner, we help elevate the visitor experience by connecting the functional to the aspirational. Our focus is to drive economic success for our more than 840 partners and enhance the quality of life in the 15 Greater Des Moines communities we represent. For more information, visit catchdesmoines.com.
  • Iowa Events Center. The Iowa Events Center is a three venue, state-of-the-art multi-purpose complex located in the heart of downtown Des Moines, Iowa. The facility is owned by Polk County and managed by Spectra Venue Management, the expert in hosting and entertainment. Wells Fargo Arena is a 17,000 seat arena that is home to three professional sports teams, including the NBA G-League’s Iowa Wolves, the AHL’s Iowa Wild, and the IFL’s Iowa Barnstormers, in addition to hosting numerous concerts, family shows and sporting events. For more information visit www.iowaeventscenter.com.
  • USA Gymnastics. Based in Indianapolis, USA Gymnastics is the national governing body for gymnastics in the United States. The organization is committed to creating a culture that encourages and supports its athletes and focuses on its highest priority, the safety and well-being of the athletes. USA Gymnastics has taken specific, concrete steps to strengthen its safe sport policies and procedures. Former gymnast and business executive Li Li Leung is the new president and chief executive officer of USA Gymnastics. The organization’s disciplines include men’s and women’s artistic gymnastics, rhythmic gymnastics, trampoline and tumbling, acrobatic gymnastics and gymnastics for all (formerly known as group gymnastics). For more complete information, visit usagym.org.
2019 USA Gymnastics Championships field for trampoline and tumbling
Athletes are listed alphabetically by state
Legend: DM=double mini-trampoline; SY=synchronized trampoline; TR=trampoline; TU=tumbling


Alabama
Paul Bretscher, Huntsville, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Senior Elite, SY Senior Elite
John Franklin Comer, Huntsville, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Level 9, DM Level 9
Garrett George, Huntsville, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Cody Gesuelli, Huntsville, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Aamirah Hayes, Huntsville, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Youth Elite, TU Level 8, DM Level 10, SY Youth Elite
Ella Henshaw, Huntsville, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Youth Elite, DM Level 10, SY Youth Elite
SyAnn Hughes, Huntsville, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Open Elite, SY Open Elite
Betsy Nash, Owens Cross Roads, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Youth Elite, DM Level 10, SY Youth Elite
Aislin Patterson, Huntsville, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Junior Elite, DM Level 10
Anabelle Scott, Owens Cross Roads, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Level 8, DM Level 8
Anna Katherine Spangler, Hampton Cove, Ala./Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Level 10, DM Level 10

Arizona
Bobby Carter, Gilbert, Ariz./Aspire Kids Sports Center, TR Level 8
Cub Chivington, Peoria, Ariz./North Valley Gymnastics, TR Level 10, TU Junior Elite, DM Junior Elite
Samantha Chuck, Chandler, Ariz./USA Youth Fitness Center, TR Level 8, DM Level 8
Ellie Crabtree, Phoenix, Ariz./North Valley Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Andrew Davis, Goodyear, Ariz./Scottsdale Gymnastics, TU Senior Elite
Olivia Delph, Chandler, Ariz./USA Youth Fitness Center, TR Level 8, DM Level 8
Jeremy Dewey, Scottsdale, Ariz./Scottsdale Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Jasmine Esckelson, Phoenix, Ariz./Scottsdale Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Kassidy Gardner, Scottsdale, Ariz./Scottsdale Gymnastics, TR Level 10
Ryder Hamann, Scottsdale, Ariz./Air Sports Unlimited, TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10
Xander Holdren, Chandler, Ariz./Aspire Kids Sports Center, DM Level 8
Andi Holmes, Phoenix, Ariz./North Valley Gymnastics, TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Caroline Hudson, Scottsdale, Ariz./Scottsdale Gymnastics, DM Level 10
Ava Huss, Chandler, Ariz./Air Sports Unlimited, TR Youth Elite, DM Level 10, SY Youth Elite
Finn Larson, Phoenix, Ariz./Air Sports Unlimited, DM Level 8
India Larson, Phoenix, Ariz./Air Sports Unlimited, DM Level 8
Van Larson, Phoenix, Ariz./Air Sports Unlimited, TR Youth Elite, DM Youth Elite, SY Youth Elite
Ruben Latorre, Laveen, Ariz./Scottsdale Gymnastics, DM Level 10
Dayton Loynd, Scottsdale, Ariz./Scottsdale Gymnastics, TR Open Elite, DM Open Elite, SY Open Elite
Alexis Meitl, Gilbert, Ariz./USA Youth Fitness Center, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Kable Moore, Gilbert, Ariz./USA Youth Fitness Center, TR Level 8, DM Level 8
Lotta Mozes, Gilbert, Ariz./Air Sports Unlimited, TR Youth Elite, DM Youth Elite
Alyssa Nall, Chandler, Ariz./USA Youth Fitness Center, TR Level 8, DM Level 8
Xavier Nolte, Mesa, Ariz./USA Youth Fitness Center, TR Level 8
Bryan Olas, Tempe, Ariz./Aspire Kids Sports Center, DM Level 10
Noah Orr, Phoenix, Ariz./Air Sports Unlimited, TR Senior Elite, DM Senior Elite, SY Senior Elite
Aña Rassega, Scottsdale, Ariz./Air Sports Unlimited, TR Level 9, TU Level 8, SY Level 9
Ariana Schein, Scottsdale, Ariz./Old Pueblo Gymnastics Academy, TR Open Elite, DM Level 10, SY Open Elite
Benjamin Sheldon, Maricopa, Ariz./Aspire Kids Sports Center, TR Level 10, SY Level 10
Ghavyn Thompson, Phoenix, Ariz./Air Sports Unlimited, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Rosalie Thongphay, San Tan Valley, Ariz./Scottsdale Gymnastics, TR Youth Elite, TU Youth Elite, DM Youth Elite
Jack Warder, Scottsdale, Ariz./Scottsdale Gymnastics, TR Open Elite, SY Open Elite
Jace Williams, Cave Creek, Ariz./North Valley Gymnastics, TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite

Arkansas
Caleb Aich, Greenbrier, Ark./Sonshine Academy Inc., TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9
Dylan Bealey, Rogers, Ark./Aspire Gymnastics Academy, TR Level 10, DM Level 9
Georgeanna Gray, North Little Rock, Ark./Sonshine Academy Inc., TR Level 10
Cade Robinson, Conway, Ark./Sonshine Academy Inc., TR Level 10, DM Level 10
Emily Winant, Rogers, Ark./Aspire Gymnastics Academy, TR Level 8, DM Level 8

California
Suzanne Allen, Coronado, Calif./Nissen Trampoline Academy, TR Level 8, DM Level 8
Kate Arakawa, Rancho Santa Margarita, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Addy Baker, San Diego, Calif./Nissen Trampoline Academy, TR Level 8
Oleg Bazhukhin, Brentwood, Calif./Tornado Sport Club, TR Level 9, DM Level 8
Jessie Berejikian, Camarillo, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Matt Bernabe, Trabuco Canyon, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Giana Bianchini, Coto de Caza, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 10, DM Level 10
Linda Chen, Rancho Santa Margarita, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Zachary Chesler, San Diego, Calif./So Cal TTC, TR Level 10, DM Level 10
Kai Chiaco, San Diego, Calif./So Cal TTC, TR Level 9, DM Level 9
Anjali Clark, Dublin, Calif./Funtastic Gymnastics, TR Level 10, DM Level 10
Ellie Clater, Mission Viejo, Calif./World Elite Gymnastics, TR Open Elite
Amanda Coes, Corona, Calif./So Cal TTC, TU Level 10, DM Level 10
Brookelyn Constantian, Lake Forest, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Jeremy Cooper, Irvine, Calif./National Gymnastics Training Center, TR Senior Elite, DM Senior Elite, SY Senior Elite
Joshua Cooper, Irvine, Calif./National Gymnastics Training Center, TR Senior Elite, DM Senior Elite, SY Senior Elite
Hannah Crosby, Livermore, Calif./Springtime Tumbling and Trampoline, TR Level 10, TU Level 8, DM Level 9, SY Level 10
Oliver Czekmany, Aliso Viejo, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Lexie Danko, Trabuco Canyon, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9, SY Level 9
Marcus Davis, Mission Viejo, Calif./World Elite Gymnastics, TR Junior Elite, SY Junior Elite
Aiden DeLeon, Delano, Calif./American Kids Sports Center, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9
Savanah Dickerson, Bakersfield, Calif./American Kids Sports Center, TR Level 9, DM Level 9
Charlotte Drury, Laguna Niguel, Calif./World Elite Gymnastics, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Nick Francken, Pleasanton, Calif./Tornado Sport Club, TR Senior Elite, DM Senior Elite
Jaden Gausman, San Diego, Calif./So Cal TTC, TR Level 9, DM Level 9
Lindsay Gewirtz, Pleasanton, Calif./Springtime Tumbling and Trampoline, TR Level 9, SY Level 9
Susan Gill, Ladera Ranch, Calif./So Cal TTC, TU Open Elite, DM Senior Elite
Jarel Gomez, Poway, Calif./So Cal TTC, TR Level 9, DM Level 9
Jeffery Guo, Hacienda Heights, Calif./World Elite Gymnastics Ontario, TR Level 9, DM Level 8
Hannah Hawley, Brentwood, Calif./Tornado Sport Club, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9
Josi Hinson, Rescue, Calif./Technique Gymnastics, TR Level 10, TU Level 8, DM Level 9
Alex Holland, Oakley, Calif./Tornado Sport Club, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10
Keenan Howell, Atascadero, Calif./World Elite Gymnastics, TR Junior Elite, SY Junior Elite
Hudson Huggins, Ladera Ranch, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Lauren Hung, Livermore, Calif./Springtime Tumbling and Trampoline, TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Merrill Hunter, Camarillo, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TR Level 10, TU Level 9, DM Junior Elite, SY Level 10
Mikaela Hunter, Camarillo, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TR Level 10, DM Senior Elite, SY Level 10
Sophia Johnson, Oxnard, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TR Level 8, DM Level 8
Jenna Kass, Westlake Village, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TR Level 9, SY Level 9
Nicholas Kosarikov, Pleasanton, Calif./Tornado Sport Club, TR Youth Elite, TU Level 8, DM Level 10, SY Youth Elite
Maya Kosarikova, Pleasanton, Calif./Tornado Sport Club, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Tenly Kuhn, Camarillo, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TR Level 10, DM Level 9
Andrew Lamb, Coto De Caza, Calif./World Elite Gymnastics, TR Junior Elite, SY Junior Elite
Kaylee Larson, Ladera Ranch, Calif./World Elite Gymnastics, TU Level 10, DM Level 10
Kyla Larson, Ladera Ranch, Calif./World Elite Gymnastics, TR Junior Elite, TU Level 9, DM Level 10
Kyla Lilienthal, El Dorado Hills, Calif./Technique Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 9
Kiley Lockett, Oceanside, Calif./World Elite Gymnastics, DM Senior Elite
Danica Lopez, Camarillo, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TR Level 8
Eva Lopez, Camarillo, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Christina Lu, Folsom, Calif./Technique Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Danielle Mahoney, Redding, Calif./G-Force Gymnastics, TR Level 10, DM Level 10
Gabbie Medina, Winchester, Calif./Cartwheels, TR Level 9, DM Level 10
Kade Mella, Rancho Santa Margarita, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Nikita Mittal, Union City, Calif./Springtime Tumbling and Trampoline, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9, SY Level 10
Matthew Nation, Ladera Ranch, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
KJ Newman, San Clemente, Calif./National Gymnastics Training Center, DM Senior Elite
Alyssa Oh, Rocklin, Calif./World Elite Gymnastics, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Tibet Orona, Poway, Calif./So Cal TTC, TU Level 8, DM Level 8
Cristian Orth, San Diego, Calif./So Cal TTC, TU Level 10, DM Youth Elite
Ruben Padilla, Oakley, Calif./Wasatch Trampoline & Tumbling, TR Senior Elite, DM Senior Elite, SY Open Elite
Max Poveda, Rancho Cucamonga, Calif./World Elite Gymnastics Ontario, TR Level 8, DM Level 8
Aniket Rahane, Ventura, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TU Junior Elite, DM Junior Elite
Joshua Rasoul, San Diego, Calif./So Cal TTC, TR Senior Elite, DM Senior Elite, SY Senior Elite
Luciana Read, Silverado, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9, SY Level 9
Taj Rodriguez, Corralitos, Calif./Vargas Academy of Gymnastic Arts and Parkour, TR Level 10, DM Level 10
Aliyah Rose, Camarillo, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TR Level 9, DM Level 9
Misha Rudajev, Calabasas, Calif./Coach Pattys Gymnastics Inc., TR Level 9, DM Level 9
Kira Schwartz, Glendale, Calif./Wallers GymJam Academy, TR Level 10, DM Level 10
Emerson Scott, Dublin, Calif./Springtime Tumbling and Trampoline, TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10
Rylie Shaw, Rancho Cucamonga, Calif./World Elite Gymnastics Ontario, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Calvin Shawler, Livermore, Calif./Springtime Tumbling and Trampoline, TR Level 8, DM Level 8
Aaron Sheyman, Danville, Calif./Tornado Sport Club, TR Level 10, DM Level 10
Samuel Sheyman, Danville, Calif./Tornado Sport Club, TR Youth Elite, TU Level 8, DM Level 10, SY Youth Elite
Sharon Sheyman, Danville, Calif./Tornado Sport Club, TR Level 10
Allie Singer, Ladera Ranch, Calif./World Elite Gymnastics, TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Analisa Singer, San Diego, Calif./So Cal TTC, TR Level 8, DM Level 8
Keira Smith, Placentia, Calif./World Elite Gymnastics, TR Level 8
Ellie Sousa, Rancho Santa Margarita, Calif./World Elite Gymnastics, TR Junior Elite, SY Junior Elite
Jonah Stratton, Murrieta, Calif./Cartwheels, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9
Nate Swanepoel, Scotts Valley, Calif./Vargas Academy of Gymnastic Arts and Parkour, TR Level 10, DM Level 9
Hubert Tan, Dublin, Calif./Springtime Tumbling and Trampoline, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Katerina Vapnik, San Ramon, Calif./Tornado Sport Club, TR Youth Elite, TU Level 8, DM Level 10
Kseniya Vapnik, San Ramon, Calif./Tornado Sport Club, TR Level 8, DM Level 8
Kenny Vogan, El Cajon, Calif./So Cal TTC, TR Level 9, DM Level 9
Stacia Vogan, El Cajon, Calif./So Cal TTC, TR Level 8
Matt Whitmer, Rancho Santa Fe, Calif./So Cal TTC, TR Level 10, DM Level 10
Spencer Woll, Livermore, Calif./Springtime Tumbling and Trampoline, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Nya Womack, Corona, Calif./World Elite Gymnastics Ontario, TU Level 8

Colorado
Madi Arnold, Boulder, Colo./Airborne Colorado, TR Level 8, DM Level 8
Cece Bernard, Erie, Colo./Airborne Colorado, TR Level 10, SY Level 10
Ella Born, Lafayette, Colo./Airborne Colorado, TR Level 10, SY Level 10
Leslie Broz, Longmont, Colo./Airborne Colorado, TR Level 8, DM Level 8
Samuel Choate, Colorado Springs, Colo./Stars Gymnastics, TR Open Elite
Izzy Fay, Longmont, Colo./Airborne Colorado, TR Level 8
Davy Ford, Firestone, Colo./Airborne Colorado, TR Senior Elite
Liesel Heitz, Longmont, Colo./Airborne Colorado, DM Level 9
Paige Henry, Colorado Springs, Colo./Stars Gymnastics, TR Level 8
Emma Hunyadi, Longmont, Colo./Airborne Colorado, TR Level 10, DM Level 9
Tenma Ide, Longmont, Colo./Airborne Colorado, TR Open Elite
Montana Jacober, Monument, Colo./SunDance Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Shaeya Johnson, Monument, Colo./SunDance Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Avery Kroeker, Colorado Springs, Colo./Stars Gymnastics, TR Level 10, DM Level 10
Koa Luu, Peyton, Colo./Stars Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Ryan Maccagnan, Colorado Springs, Colo./Stars Gymnastics, TR Youth Elite, DM Youth Elite, SY Youth Elite
Quinn Martin, Longmont, Colo./Airborne Colorado, TR Youth Elite, DM Level 10
Brooke Myers, Longmont, Colo./Airborne Colorado, TR Level 10
Holly Richardson, Erie, Colo./Airborne Colorado, TR Youth Elite, DM Youth Elite
Ryan Smith, Colorado Springs, Colo./SunDance Gymnastics, TR Level 10, TU Level 8, DM Level 10
Thomas Staples, Longmont, Colo./Airborne Colorado, TR Level 8, DM Level 8
Cooper Venticinque, Colorado Springs, Colo./SunDance Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Elijah Vogel, Longmont, Colo./Airborne Colorado, TR Senior Elite
Savannah Wolf, Longmont, Colo./Airborne Colorado, TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10
Caroline Younge, Boulder, Colo./Airborne Colorado, TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10

Connecticut
Austin Center, Pawcatuck, Conn./Giguere Gymnastics Inc., TR Level 10
Zoe Conklin, Sterling, Conn./Giguere Gymnastics Inc., TR Junior Elite
Mary Geise, Preston, Conn./Giguere Gymnastics Inc., TR Level 9
Czarina Rodriguez, Torrington, Conn./Dynamite Academy of Gymnastics, TR Level 9
Katarina Rodriguez, Torrington, Conn./Dynamite Academy of Gymnastics, TR Level 10
Natasha Rodriguez, Torrington, Conn./Dynamite Academy of Gymnastics, TR Level 10
Nicolai Rodriguez, Torrington, Conn./Dynamite Academy of Gymnastics, TR Level 10
Lorenzo Stisser, Wolcott, Conn./Dynamite Academy of Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Aminah Tittle, Waterbury, Conn./Dynamite Academy of Gymnastics, TR Level 8
Jessalee Willis, Wolcott, Conn./Dynamite Academy of Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8

Washington, D.C.
Amare Anderson, Washington, D.C./Silver Stars Gymnastics, TR Level 10, TU Level 8, DM Level 9
Changa Anderson, Washington, D.C./Silver Stars Gymnastics, TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Alexander Cole, Washington, D.C./Dynamite Gymnastics, TR Youth Elite, TU Youth Elite, DM Youth Elite, SY Youth Elite

Delaware
Isaac Hannah, Middletown, Del./KMC Dance and Gymnastics Center, TR Level 9, DM Level 8

Florida
Linsey Adams, Coral Springs, Fla./TAG USA Gymnastics, Inc., TR Level 8, DM Level 8
Jace Beckwith, Wesley Chapel, Fla./Suncoast Gymnastics Academy, TR Level 9, DM Level 9
Joshua Bly, Wesley Chapel, Fla./Suncoast Gymnastics Academy, TR Youth Elite, DM Level 10
Justin Booker-Kincaid, Lakeland, Fla./Elite World Gymnastics, TR Level 8, DM Level 9
Alexander Cruz, Naples, Fla./Naples Progressive Gymnastics, TU Level 9, DM Level 10
Jaxon Curnow, Pompano Beach, Fla./TAG USA Gymnastics, Inc., TR Level 10, TU Level 8, DM Level 10
Marcus Daniely, Tampa, Fla./Suncoast Gymnastics Academy, TU Level 10, DM Level 10
Alex Danker, Odessa, Fla./Suncoast Gymnastics Academy, TR Level 10, DM Level 10
Hayli De La Rosa, Naples, Fla./Naples Progressive Gymnastics, DM Level 8
Faith Deacetis, North Port, Fla./Extreme Air, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10
Nick Deacetis, North Port, Fla./Extreme Air, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Ryan Diez, Weston, Fla./Park Avenue Gymnastics, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Allena Dinneen, Weston, Fla./Park Avenue Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Jacob Drysdale, Weston, Fla./TAG USA Gymnastics, Inc., TR Level 8, DM Level 8
Aaron Edelman, Golden Beach, Fla./Elite Trampoline Academy, TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10
Leah Edelman, Golden Beach, Fla./Elite Trampoline Academy, TR Youth Elite, TU Level 8, DM Level 10, SY Youth Elite
Sophia Egert, Davie, Fla./Park Avenue Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Grant Forsee, Sebring, Fla./Elite World Gymnastics, TU Senior Elite
West Fowler, Gulf Breeze, Fla./Panhandle Perfection Gymnastics, TR Youth Elite, TU Level 8, DM Youth Elite, SY Youth Elite
Ethan Gordon, Niceville, Fla./Panhandle Perfection Gymnastics, TR Level 8
Lily Harwell, Polk City, Fla./Elite World Gymnastics, TU Level 8, DM Level 9
Addison Hermes, Lakeland, Fla./Elite World Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Amari Jackson, Plant City, Fla./Elite World Gymnastics, TU Level 8
Niah Johnson, Davie, Fla./TAG USA Gymnastics, Inc., TU Level 9, DM Open Elite
Ksenia Karpushkina, Aventura, Fla./Gymnastics Du Sol, TR Youth Elite, DM Level 10
Nastia Katchalova, Lakeland, Fla./Elite World Gymnastics, TR Level 10, TU Youth Elite, DM Level 10
Brielle Liverman, Lakeland, Fla./Elite World Gymnastics, TU Level 8
Camila Marin, Miramar, Fla./TAG USA Gymnastics, Inc., TR Level 8, DM Level 8
Audree Silien, Lake Alfred, Fla./Elite World Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Emiliana Silva, Weston, Fla./TAG USA Gymnastics, Inc., TR Level 8, DM Level 8
Joshua Taylor, Weston, Fla./TAG USA Gymnastics, Inc., TR Level 9, DM Level 9
Maxine Touisithiphonexay, Cooper City, Fla./Park Avenue Gymnastics, TR Level 10, DM Level 9
Mateo Ucros, Weston, Fla./Park Avenue Gymnastics, TR Level 10, DM Level 9
Ari Vitor, Cooper City, Fla./Park Avenue Gymnastics, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10, SY Level 10
Hannah Zoldan, Weston, Fla./TAG USA Gymnastics, Inc., TU Level 10

Georgia
Eli Lubell, Marietta, Ga./Stingray TNT Marietta, TR Junior Elite, TU Level 10, DM Junior Elite
Andy Vines, Canton, Ga./Stingray TNT Marietta, TR Level 9, DM Level 9

Hawaii
Mari Ajimine, Aiea, Hawaii/Hawaii Academy, TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Maia Amano, Honolulu, Hawaii/Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Anna Drew, Honolulu, Hawaii/Hawaii Academy, TR Level 8, DM Level 8
Andrew Leachman, Honolulu, Hawaii/Hawaii Academy, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10
Zoe Matsuki, Honolulu, Hawaii/Hawaii Academy, TR Level 9, DM Level 8
Kayttie Nakamura, Honolulu, Hawaii/Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Senior Elite, DM Senior Elite, SY Senior Elite
Sophia-Nicole Pang, Honolulu, Hawaii/Hawaii Academy, TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Sydney Senter, Aiea, Hawaii/Merino Trampoline Gymnastics Academy, TR Senior Elite, DM Senior Elite, SY Senior Elite

Illinois
Fhorry Adkins-Dutro, West Peoria, Ill./Jon Williams Fondulac Flyers, TU Level 8
Delaney Arnsman, Pekin, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Level 8
Alexis Arthur, Frankfort, Ill./TwistStars Tumbling and Trampoline LTD, TR Level 8, DM Level 8
Aubrey Beyers, Pana, Ill./Kris Power Tumbling, DM Senior Elite
Ava Binkowski, Naperville, Ill./Elite Sports Complex Inc., TR Level 10, TU Level 9, DM Youth Elite
Samantha Breckenridge, Taylorville, Ill./Kris Power Tumbling, TR Youth Elite, TU Level 9, DM Level 10
Morgan Coker, Marquette Heights, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Level 8
Hannah Davis, Pekin, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Junior Elite
Maya Dewitt, Chicago, Ill./IK Gymnastics, DM Level 8
Sahanna Doherty, Spring Grove, Ill./Fox Valley Tumbling and Trampoline, TR Youth Elite, DM Youth Elite
Abby Dunham, Urbana, Ill./Top Star Training Center, TR Level 10, DM Level 10
Morgan Estes, Mahomet, Ill./Top Star Training Center, TR Level 8, DM Level 9
Kellyn Euhus, Byron, Ill./Top Star Training Center, DM Senior Elite
Amelia Gasper, Delavan, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Level 10
Fiona Grafton, Bartonville, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Level 8
Allison Hansen, Pekin, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Level 8
Chiara Hendrix, Kewanee, Ill./Flip-Tops (Kewanee YMCA), TR Level 8, DM Level 8
Allison Hunt, Spring Grove, Ill./Fire House Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Lacey Jenkins, Mattoon, Ill./Integrity Athletics, DM Senior Elite
Jillian Jones-Pschirrer, Mattoon, Ill./Kris Power Tumbling, TR Youth Elite, TU Level 9, DM Youth Elite
Mallory Jordan, Mapleton, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Level 8
Andy Kehias, Bloomington, Ill./Top Star Training Center, TR Junior Elite, DM Junior Elite
Ariel Kibler, Arthur, Ill./Gymnastics Central, DM Senior Elite
Ellie Kirane, Belvidere, Ill./Gymnastic Academy of Rockford, TU Senior Elite
Sophia Krueger, Morton, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Youth Elite
Emily Landers, Fisher, Ill./Top Star Training Center, TR Youth Elite, TU Level 8, SY Youth Elite
Kristle Lowell, Orland Park, Ill./Morgan Park Sports Center, DM Senior Elite
Mallory McBride, Pekin, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Level 8
Clara McNew, Auburn, Ill./Central Illinois Athletics, TR Youth Elite, DM Level 10
Micah Miner, Glen Carbon, Ill./Kris Power Tumbling, TR Youth Elite, TU Youth Elite, DM Youth Elite, SY Youth Elite
Hunter Moravec, Downers Grove, Ill./Elite Sports Complex Inc., TR Level 10, TU Level 9, DM Junior Elite
Gabrielle Naasz, Mackinaw, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Level 8
Sydney Nicholas, Wilmette, Ill./IK Gymnastics, TR Level 8
Reese Nichols, Findlay, Ill./Kris Power Tumbling, TR Youth Elite, DM Youth Elite
Lily Nicolette, Champaign, Ill./Top Star Training Center, TR Level 8, DM Level 8
Jill Papenhause, Tremont, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Youth Elite
Sienna Patrick, Chicago, Ill./IK Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Viansa Pollina, Prospect Heights, Ill./IK Gymnastics, DM Level 9
Kanye Rodgers, South Holland, Ill./TwistStars Tumbling and Trampoline LTD, TR Level 9, DM Level 9
Kiron Rodgers, South Holland, Ill./TwistStars Tumbling and Trampoline LTD, TR Level 10, DM Level 10
Lizzie Roiger, East Peoria, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Youth Elite
Audrey Schabes, Chicago, Ill./IK Gymnastics, TR Level 9, DM Level 8
Brittany Scianna, Mchenry, Ill./Fire House Gymnastics, TU Junior Elite
Charley Sellers, Chicago, Ill./IK Gymnastics, TR Level 8, DM Level 9
Nate Stearns, Urbana, Ill./Top Star Training Center, TR Level 10, DM Junior Elite
June Stevens, Chicago, Ill./IK Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Katie Sullivan, Chicago, Ill./IK Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Morgan VanDyck, Lakemoor, Ill./Fox Valley Tumbling and Trampoline, DM Youth Elite
Morgan Vermillion, Pekin, Ill./Central Illinois Gymnastics Academy, TU Junior Elite
Tasha Williams, Peoria, Ill./Jon Williams Fondulac Flyers, TR Level 8, TU Youth Elite, DM Level 9
Daniela Zavala, Loves Park, Ill./Gymnastic Academy of Rockford, TU Senior Elite

Indiana
Brooklyn Alvarez, Saint John, Ind./Midwest Training and Ice Center, TR Level 9, DM Level 8
Giovanna Arata, McCordsville, Ind./DeVeau's School of Gymnastics, TU Level 8, DM Level 8
Miah Bruns, St. John, Ind./TwistStars Tumbling and Trampoline LTD, TR Junior Elite, TU Junior Elite
Jacob Freedman, Carmel, Ind./DeVeau's School of Gymnastics, TR Level 10, DM Level 10
Connor Langsford, Fishers, Ind./DeVeau's School of Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Araya Meredith, Knightstown, Ind./DeVeau's School of Gymnastics, TR Level 9, DM Level 8
B Mickelsen, Indianapolis, Ind./DeVeau's School of Gymnastics, TR Level 10, TU Level 10, DM Level 10
Zachary Ramacci, St. John, Ind./TwistStars Tumbling and Trampoline LTD, TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Aiden Shackleton, Crown Point, Ind./Midwest Training and Ice Center, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9
Zuzu Smith, Munster, Ind./TwistStars Tumbling and Trampoline LTD, TR Youth Elite, TU Youth Elite
Emma Speck, Schererville, Ind./TwistStars Tumbling and Trampoline LTD, TR Level 8
Jaden Vales, Jeffersonville, Ind./Champion Gymnastics/All About Kids Sports Center, TR Level 10, TU Level 8, DM Level 10
Althea Zinmer, Cedar Lake, Ind./Midwest Training and Ice Center, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8

Kansas
Abby Audiss, Ottawa, Kansas/Skywalkers, TR Level 8, DM Level 8
Olivia Carlson, Lincolnville, Kansas/Skywalkers, TR Level 8, DM Level 8
Connor DeJesus, Emporia, Kansas/Sunflower Gymnastics, TR Level 10, DM Level 10
Spencer Eyen, Leawood, Kansas/Kansas City Trampoline Club, TR Level 9
Abigail Garcia, Ottawa, Kansas/Skywalkers, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Jack Geis, Olathe, Kansas/Xtreme Gymnastics and Trampoline, TR Level 9, SY Level 9
Keaton George, Ottawa, Kansas/Skywalkers, TR Level 9, DM Level 9
Chloe Harnar, Galena, Kansas/Amplify Gymnastics, TR Level 10, DM Level 10
Braxton Higgins, Emporia, Kansas/Skywalkers, TR Youth Elite, DM Youth Elite, SY Youth Elite
Karalyn Karjala, Emporia, Kansas/Sunflower Gymnastics, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 9
Jordan North, Lenexa, Kansas/Miss Maria's Dance, Cheer & Gymnastics, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 8
Aden Smith, Overland Park, Kansas/Xtreme Gymnastics and Trampoline, TR Level 10, SY Level 10
Allisyn Weiss, Emporia, Kansas/Skywalkers, TR Level 9
Haylee Weiss, Emporia, Kansas/Skywalkers, TR Open Elite, DM Open Elite, SY Open Elite
Brady Wilson, Emporia, Kansas/Skywalkers, DM Level 10

Kentucky
Tristan Ackerson, Florence, Ky./MJM Studios Inc., TR Senior Elite, SY Open Elite
Brandon Anderson, Louisville, Ky./Champion Gymnastics/All About Kids Sports Center, DM Level 9
Jenna Clark, Independence, Ky./MJM Studios Inc., TR Level 10, DM Level 10
Erin Dirr, Alexandria, Ky./MJM Studios Inc., TR Open Elite, DM Level 10, SY Open Elite
Jule Doellman, Union, Ky./MJM Studios Inc., TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Hayden Rogers, LaGrange, Ky./Champion Gymnastics/All About Kids Sports Center, TR Level 8, DM Level 8
Leighton Snyder, Louisville, Ky./Champion Gymnastics/All About Kids Sports Center, TU Level 8, DM Level 9
McKinley Trent, Fisherville, Ky./Champion Gymnastics/All About Kids Sports Center, TR Level 8, DM Level 8

Louisiana
Nicole Ahsinger, Lafayette, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Ethan Anderson, New Orleans, La./Elmwood Gymnastics Academy, TR Level 8, TU Level 9, DM Level 9
Alex Balinbin, Kenner, La./Elmwood Gymnastics Academy, TU Junior Elite, DM Level 10
Kamryn Bourque, Lafayette, La./Hangtime TNT, TR Level 10, SY Level 10
Cade Cina, Lafayette, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 8, SY Level 9
Cecilia Cina, Lafayette, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Junior Elite, DM Level 10, SY Junior Elite
Hailey DeGuelle, Lafayette, La./Hangtime TNT, TR Level 10, SY Level 10
Maleah Domengeaux, Youngsville, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Junior Elite, SY Junior Elite
Ashlan Granberry, Deridder, La./Twist and Shout, TR Level 10
Ellen Heinen, Lafayette, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Lila Lewis, Deridder, La./Twist and Shout, TR Level 10, TU Level 9, SY Level 10
Patrick Lyell, Kenner, La./Elmwood Gymnastics Academy, TU Senior Elite
Dillon Miller, Lafayette, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Taylor Moore, Lafayette, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Terence Petit Jr., Metairie, La./Elmwood Gymnastics Academy, TU Level 9, DM Level 9
Olivia Pierce, Metairie, La./Elmwood Gymnastics Academy, TU Level 9, DM Level 9
Cheyenne Seaux, Lafayette, La./Hangtime TNT, TR Level 10, SY Level 10
Aliaksei Shostak, Youngsville, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Shea Silhan, Lafayette, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Lynlee Taylor, DeRidder, La./Twist and Shout, TR Youth Elite, SY Youth Elite
Rachel Thevenot, Metairie, La./Elmwood Gymnastics Academy, TU Senior Elite
Ashlon Trahan, Lafayette, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Elise Turner, Metairie, La./Elmwood Gymnastics Academy, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Kamille Viator, Lafayette, La./Acadiana Gymnastics, TU Level 8
Sarah Webster, Lafayette, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Andrew Wise, Lafayette, La./Trampoline and Tumbling Express, TR Senior Elite, SY Senior Elite

Maryland
Aidan Bazan, Bethesda, Md./Dynamite Gymnastics, TR Level 9, DM Level 8
Chris Butler, Ellicott City, Md./Dynamite Gymnastics, TR Level 10, DM Open Elite
Ian Castrence, Waldorf, Md./Unique Sports Academy, TU Senior Elite
Kaleb Cave, Columbia, Md./Fairland Gymnastics, TU Youth Elite, DM Youth Elite
Jack Collard, Silver Spring, Md./Silver Stars Gymnastics, TR Level 10, DM Level 9
Koko Jenkin, Silver Spring, Md./Silver Stars Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Zaid Joseph, Rockville, Md./Dynamite Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Kai Lawson, Bethesda, Md./Dynamite Gymnastics, TR Youth Elite, DM Level 10, SY Youth Elite
Tomas Minc, Chevy Chase, Md./Dynamite Gymnastics, TR Junior Elite, DM Junior Elite
Jason Parks, Rockville, Md./Fairland Gymnastics, TR Level 10, DM Level 9
Rafi Pikofsky-Christiansen, Silver Spring, Md./Dynamite Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Samuel Pikofsky-Christiansen, Silver Spring, Md./Dynamite Gymnastics, TR Level 9, DM Level 8
Aliah Raga, Denton, Md./Dulles Gymnastics Academy, TU Junior Elite, DM Junior Elite
Elizabeth Ramos, Silver Spring, Md./Dynamite Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Megan Roland, Laurel, Md./Fairland Gymnastics, TR Level 9, DM Level 8
Derek Smegal, Kensington, Md./Dynamite Gymnastics, TR Level 10, DM Open Elite
Jessica Stevens, Ellicott City, Md./Fairland Gymnastics, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Oliver Strent, Bethesda, Md./Dynamite Gymnastics, TR Level 9, DM Level 8
Mia Taylor, Laurel, Md./Fairland Gymnastics, TU Level 8
Alex Terry, Cordova, Md./Metropolitan Elite Gymnastics & Athletics-DC, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10
Evelyn Wiredu, Laurel, Md./Fairland Gymnastics, DM Level 8
Trevor Wolf, Huntingtown, Md./Unique Sports Academy, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 10
Julian Wright, Silver Spring, Md./Silver Stars Gymnastics, TU Junior Elite, DM Junior Elite

Massachusetts
Nathan Nackman, Whitinsville, Mass./Giguere Gymnastics Inc., TR Level 10
Stephen Pryor, Westfield, Mass./Roots Gymnastics Center, TR Level 9, DM Level 8

Michigan
Amanda Abraham, Allen Park, Mich./Mills Gymnastics USA, TR Level 8, DM Level 8
Koulton Ruddle, Caledonia, Mich./For the Kidz Gymnastics and Trampoline, TR Level 10, DM Level 10
Anja Whitehouse, Byron Center, Mich./For the Kidz Gymnastics and Trampoline, TR Level 9, DM Level 9
Lourens Willekes, Rockford, Mich./Gymnastics Central, TR Senior Elite

Minnesota
Addie Andring, Falcon Heights, Minn./Gleason’s Gymnastic School, TR Level 8, DM Level 8
Ellie Barta, Dayton, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Kira Bourdage, Rosemount, Minn./Gleason’s Gymnastic School, TR Level 8, DM Level 8
Brenna Busch, Maple Grove, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10, SY Level 10
Kennedy Cardwell, Mendota Heights, Minn./Gleason’s Gymnastic School, TR Level 9, DM Level 9
Peter Carpenter, Roseville, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Level 10, DM Level 10
Allison Claybaugh, Shoreview, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Kaylen DeBois, Maple Grove, Minn./Airborn Xtreme, TR Level 9, DM Level 8
Arianna Goelzer, Apple Valley, Minn./Gleason’s Gymnastic School, TR Level 8, DM Level 8
Natalie Herber, Ham Lake, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Alexandra Holmen, Eagan, Minn./Gleason’s Gymnastic School, TR Open Elite
Charlie Larson, White Bear Lake, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Junior Elite, TU Junior Elite, DM Junior Elite, SY Open Elite
Jenna McCarthy, Edina, Minn./Gleason’s Gymnastic School, TR Level 10, DM Level 9
Rylie McCulloch, Blaine, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Charles Medlock, Brooklyn Park, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Level 10, TU Level 10, DM Level 10
Kaya Motl, Mahtomedi, Minn./Gleason’s Gymnastic School, TR Level 8, DM Level 8
Rory O'Neil, Maplewood, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Junior Elite, TU Level 10, DM Junior Elite
Bailey Ottosen, Blaine, Minn./Airborn Xtreme, TR Level 8, DM Level 8
Regan Stefanoni, Maple Grove, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Tatum Wistrcill, Eagan, Minn./Gleason’s Gymnastic School, TR Level 8, DM Level 8
Jack Yerxa, Buffalo, Minn./Gleason’s Gymnastics Maple Grove, TR Open Elite, DM Level 10, SY Open Elite

Missouri
Max Boehmer, Defiance, Mo./St. Louis Elite Trampoline and Tumbling, TR Open Elite
Alexander Brigance, Joplin, Mo./Amplify Gymnastics, TU Level 10, DM Level 10
Syler Buck, Pleasant Hill, Mo./Xtreme Gymnastics and Trampoline, TR Junior Elite
Emerson Cox, Lee's Summit, Mo./Xtreme Gymnastics and Trampoline, TR Level 8
Emma Cox, Webb City, Mo./The Flip Shop, TR Level 9, TU Level 10, DM Level 9
Dom Dumas, Joplin, Mo./Air Extreme, TU Junior Elite, DM Junior Elite
Reese Eckert, Chesterfield, Mo./High Energy Gymnastix, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Nate Erkert, Wildwood, Mo./High Energy Gymnastix, TR Youth Elite, TU Level 9, DM Level 10, SY Youth Elite
Jenna Fetters, Independence, Mo./Xtreme Gymnastics and Trampoline, TR Level 10, SY Level 10
Ben Fisher, Carl Junction, Mo./Amplify Gymnastics, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Alivia Haase, Carl junction, Mo./The Flip Shop, TU Level 8, DM Level 9
Nicholas Huchet, Des Peres, Mo./High Energy Gymnastix, TR Level 8, DM Level 8
Sebastian Lawrence, St. Louis, Mo./St. Louis Elite Trampoline and Tumbling, TR Level 10, DM Level 9
Rosa Mazzuca, Ellisville, Mo./High Energy Gymnastix, DM Level 10
Ruthie Parham, St. Albans, Mo./High Energy Gymnastix, TR Level 8, DM Level 8
OriRashaad Ptah-Butts, St. Louis, Mo./St. Louis Elite Trampoline and Tumbling, TU Level 10
CJ Rhoades, Joplin, Mo./Amplify Gymnastics, DM Senior Elite
Aiden Roos, Kansas City, Mo./Xtreme Gymnastics and Trampoline, TR Level 10
Bailey Roos, Kansas City, Mo./Xtreme Gymnastics and Trampoline, TR Level 9, SY Level 9
Kieran Roos, Kansas City, Mo./Xtreme Gymnastics and Trampoline, TR Level 10, SY Level 10
Norah Rutkowski, St. Louis, Mo./High Energy Gymnastix, TR Level 8, DM Level 8
Shriya Sawant, Chesterfield, Mo./High Energy Gymnastix, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 8
Ripley Shanks, Webb City, Mo./The Flip Shop, TR Level 9, DM Level 9
Tate Simmons, Joplin, Mo./Amplify Gymnastics, DM Senior Elite
Katie Stephenson, Kansas City, Mo./Kansas City Trampoline Club, TR Level 9, DM Level 9
Abby Young, Hazelwood, Mo./St. Louis Elite Trampoline and Tumbling, TR Level 10, DM Level 10

New Jersey
Maya Baireddy, Holmdel, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 8, DM Level 8
Sienna Barbarisi, New Providence, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 8, DM Level 8
Hannah Barlow, Summit, N.J./Indigo Gymnastics Center, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Alejandra Barnes, Middletown, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 10
Gianna Bobrowski, New Providence, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 9, DM Level 9
Autumn Bruno, Lincroft, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 8, DM Level 8
Sydney Buchanan, Middletown, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 8, DM Level 8
Tessa Christopher, Middletown, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 8, DM Level 8
Alana Cushing, Holmdel, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 10, SY Level 10
Grace Danley, Millstone, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Ava DeHanes, Holmdel, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Youth Elite, DM Level 10, SY Youth Elite
Ale Del Forno, Watchung, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 8, DM Level 8
Rachael DeSimone, Freehold, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Youth Elite, DM Level 10, SY Junior Elite
Ruth du Plessis, Chatham, N.J./Indigo Gymnastics Center, DM Level 8
Brielle Epstein, Belle Mead, N.J./Indigo Gymnastics Center, TR Level 8, DM Level 8
Jillian Epstein, Belle Mead, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 9, DM Level 9
Kailey Epstein, Belle Mead, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 9
Maddie Epstein, Belle Mead, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 8, DM Level 9
Mary Gallagher, Middletown, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Junior Elite, SY Junior Elite
Leah Garafalo, East Brunswick, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Youth Elite, DM Level 10, SY Youth Elite
Jeffrey Gluckstein, Atlantic Highlands, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Amelia Glynn, Chatham, N.J./Indigo Gymnastics Center, TR Level 8, DM Level 8
Marlena Gracia, Monroe Township, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Level 10, DM Level 10
Jocelyn Harris, Summit, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 8, DM Level 8
Ava Hernando, Holmdel, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Youth Elite, SY Youth Elite
Tara Higgins, Berkeley Heights, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 8, DM Level 8
Travis Jelmert, Watchung, N.J./Indigo Gymnastics Center, TR Level 9, DM Level 9
Phoebe Kanellakos, Chatham, N.J./Indigo Gymnastics Center, TR Level 8, DM Level 8
Josephine Kuo, Summit, N.J./Indigo Gymnastics Center, TR Level 8, DM Level 8
Reilly Lichtman, Millstone Township, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Youth Elite, SY Youth Elite
James Lio, Park Ridge, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Amanda Long, Titusville, N.J./Indigo Gymnastics Center, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Ella Manfre, Freehold, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Junior Elite, SY Junior Elite
Jenna Mazza, Middletown, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Logan McCoy, Middletown, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Youth Elite, DM Youth Elite, SY Youth Elite
Morgan McDonald, Maplewood, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 8
Mina Miller, Red Bank, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Alexandra Mytnik, manalapan, N.J./Rising Stars Gymnastics Academy, TR Youth Elite
Clara O'Mara, Watchung, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 9, DM Level 10
Juliana Okun, Belford, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Junior Elite, SY Junior Elite
Vincent Pedulla, Monroe Township, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Open Elite
Ritsika Prakasam, Monroe, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Level 8, DM Level 8
Casey Primiano, Lincroft, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Skylar Reale, Warren, N.J./Indigo Gymnastics Center, TR Youth Elite, DM Level 10
Alex Rozenshteyn, Cranford, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Lyla Rubino, Basking Ridge, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 8, DM Level 8
Mia Salas, Millington, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 8, DM Level 8
Ayla Salvado, Red Bank, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Sophie Salvado, Red Bank, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 8, DM Level 8
Vivi Schanely, Millstone Township, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Youth Elite, TU Level 9, SY Youth Elite
Ashley Sherman, Holmdel, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Michelle Sherman, Holmdel, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Steven Shnitkind, Holmdel, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Kaitlyn Siksnius, Berkeley Heights, N.J./Indigo Gymnastics Center, TU Level 8, DM Level 8
Olivia Stecky, Mountainside, N.J./Indigo Gymnastics Center, TR Level 8, DM Level 8
Brianna Suszynski, East Windsor, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Level 8
Matthew Tocci, Freehold, N.J./Garden State Trampoline Academy, TR Youth Elite, SY Youth Elite
Bella Ursu, Holmdel, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10
Gia Valente, Atlantic Highlands, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Level 8, DM Level 8
Nico Verderosa, Middletown, N.J./Elite Trampoline Academy, TR Senior Elite, SY Senior Elite

New Mexico
Khloe Bigham, Hobbs, N.M./Tumbling Elite, TU Level 8
Mikaela Snider, Clovis, N.M./Clovis Gymnastics Academy, TR Junior Elite, TU Level 8, DM Level 9, SY Junior Elite
Kailie Wieland, Texico, N.M./Clovis Gymnastics Academy, TR Level 8, DM Level 8

New York
BJ Mensah, New York, N.Y./Wendy Hilliard Gymnastics Foundation, TU Level 10, DM Level 10
Kody Priest, New Paltz, N.Y./Indigo Gymnastics Center, TU Open Elite, DM Level 10

Nebraska
Taryn Askvig, Omaha, Neb./Airborne Academy, TR Level 8, DM Level 8
Meredith Asta, Bellevue, Neb./Airborne Academy, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Jessica Balas, Omaha, Neb./Airborne Academy, TR Level 8, DM Level 8
Ayda Borden, Papillion, Neb./Airborne Academy, TR Level 8, DM Level 8
Morgan Brandl, Omaha, Neb./Airborne Academy, TR Level 8, DM Level 8
Gavin Britton, Bennington, Neb./Premier Gymnastics, TR Youth Elite, SY Youth Elite
Olivia Erickson, Omaha, Neb./Premier Gymnastics, TR Level 9, SY Level 9
Hailey Eriksen, Omaha, Neb./Premier Gymnastics, TR Level 9, SY Level 9
Rachel Godfrey, Omaha, Neb./Premier Gymnastics, TR Open Elite, SY Open Elite
Mia Manfre, Monroe Township, Neb./Garden State Trampoline Academy, TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Jack McAuliff, Papillion, Neb./Airborne Academy, TR Level 8, DM Level 8
Finley Moone, Papillion, Neb./Airborne Academy, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Braxton Pretorius-Parks, Omaha, Neb./Premier Gymnastics, TR Level 8
Carlee Todd, Gering, Neb./Carpenter Center T&T, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Grace Updike, Omaha, Neb./Airborne Academy, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10

Nevada
Jake Ansberry, Reno, Nev./Legacy Trampoline and Tumbling, TR Level 9, SY Level 9
Jovohn Arriaga, Las Vegas, Nev./Go For It USA, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9
Carissa Bilderback, Gardnerville, Nev./Tumbleweeds Gymnastics Kids Camp & Kaia FIT, TR Level 9, DM Level 10
Karlie Bowman, Reno, Nev./Legacy Trampoline and Tumbling, TR Level 10, DM Level 10
Maddie Lambert, Reno, Nev./Legacy Trampoline and Tumbling, TR Level 8, DM Level 8
Ethan McCormick, Spanish Springs, Nev./Legacy Trampoline and Tumbling, TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Brooke McManus, Las Vegas, Nev./Desert Gymcats Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Mason Ogan, Gardnerville, Nev./Tumbleweeds Gymnastics Kids Camp & Kaia FIT, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10
Jocelyn Peterson, Henderson, Nev./Desert Gymcats Gymnastics, TR Level 9, TU Level 9
Spencer Peterson, Henderson, Nev./Desert Gymcats Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Megan Riffel, Las Vegas, Nev./Desert Gymcats Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Daniel Sjafiroeddin, Las Vegas, Nev./Go For It USA South Valley, DM Level 10
Ari Spruell, Las Vegas, Nev./Desert Gymcats Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8

North Carolina
Ben Adams, Angier, N.C./Sonshine Gymnastics, TR Youth Elite, DM Level 10
Samuel Alterson, Cary, N.C./Sonshine Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Anthony Andrews, Wake Forest, N.C./eNeRGy, TR Level 8, TU Level 8
Stephen Creeson, Winston-Salem, N.C./Carolina Elite Trampoline Academy, TR Level 9, DM Level 8
Sage Duggin, Holly Springs, N.C./Sonshine Gymnastics, TR Level 9, TU Level 10, DM Level 10
Emma Hansen, Holly Springs, N.C./Sonshine Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Gracie Harder, Kernersville, N.C./Carolina Elite Trampoline Academy, TR Level 10, DM Level 10
Trevor Harder, Winston Salem, N.C./Carolina Elite Trampoline Academy, TR Senior Elite, DM Senior Elite
Adesuwa Igbinigie, Kernersville, N.C./Flip Force Gymnastics LLC, TR Level 9, DM Level 9
Sienna Jibben, Holly Springs, N.C./Sonshine Gymnastics, TR Level 10, TU Youth Elite, DM Level 9
Morgan Karmanocky, Kannapolis, N.C./Cabarrus County Gymnastics, TR Level 9, DM Level 10
Heidi Midkiff, Raleigh, N.C./eNeRGy, TR Level 8, TU Level 8
Gracey Newsome, Concord, N.C./Cabarrus County Gymnastics, TR Level 8, DM Level 9
McKenzie Petrich, Greensboro, N.C./Ultimate Kids, TR Junior Elite, DM Level 10, SY Junior Elite
Elisha Puckett, Holly Springs, N.C./Sonshine Gymnastics, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 10
Eleanor Raskopf, Zebulon, N.C./Sonshine Gymnastics, TR Level 9
Jonathan Reagan, Mocksville, N.C./Carolina Elite Trampoline Academy, TR Junior Elite, DM Junior Elite
Rachel Rhim, Raleigh, N.C./eNeRGy, TR Level 10
Nicoleta Richard, Iron Station, N.C./Foothills Gymnastics, DM Level 8
Ava Roistacher, Cary, N.C./Sonshine Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Reid Walker, Raleigh, N.C./eNeRGy, TR Level 10, TU Level 10

Ohio
Cristian Aguirre, Lewis Center, Ohio/Integrity Athletics, TR Youth Elite, DM Level 10, SY Open Elite
Isabelle Aucoin, Dublin, Ohio/Integrity Athletics, TR Level 8, DM Level 8
Emma Bowman, Dublin, Ohio/Integrity Athletics, TR Level 8, DM Level 8
Isabella Bowman, Dublin, Ohio/Integrity Athletics, TR Level 10, TU Level 8, DM Level 9, SY Level 10
Raf Bryant, Worthington, Ohio/Integrity Athletics, TR Junior Elite, TU Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Mary DesJardins, Cincinnati, Ohio/MJM Studios Inc., TR Level 10, DM Level 10
Randy Holmes, Goshen, Ohio/Gymnastics Central, DM Senior Elite
Smith Light, Dublin, Ohio/Integrity Athletics, TR Open Elite, TU Open Elite, DM Open Elite, SY Open Elite
Alex Renkert, Columbus, Ohio/Integrity Athletics, TU Senior Elite, DM Senior Elite
Connor Shemenski, Dublin, Ohio/Integrity Athletics, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Isabel Steinmetz, Batavia, Ohio/Gymnastics Central, TU Senior Elite
Tarynn Van Natta, Hilliard, Ohio/Integrity Athletics, TR Junior Elite, TU Level 8, DM Level 10, SY Junior Elite
Trinity Van Natta, Hilliard, Ohio/Integrity Athletics, TR Senior Elite, DM Senior Elite, SY Senior Elite
Tristan Van Natta, Hilliard, Ohio/Integrity Athletics, DM Senior Elite

Oklahoma
Makalie Bahruth, Owasso, Okla./Oklahoma Extreme Tumbling, TR Level 9
Kendell Brown, Owasso, Okla./Airbenders, TR Level 9, DM Level 9
Brooklyn Brumble, Tulsa, Okla./Oklahoma Extreme Tumbling, TR Level 9, TU Level 9, SY Level 9
Anne Chapin, Jenks, Okla./South County Gymnastics, DM Level 8
Eve Doudican, Bixby, Okla./Oklahoma Extreme Tumbling, TU Senior Elite
Hudson Hensley, Owasso, Okla./Airbenders, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Kaitlyn Holsapple, Bixby, Okla./Oklahoma Extreme Tumbling, TR Level 9, SY Level 9
Dom Linson, Stillwater, Okla./South County Gymnastics, TU Level 10
Jonathon Purdum, Owasso, Okla./Airbenders, TR Junior Elite, DM Level 10
Avery Slick, Jenks, Okla./Oklahoma Extreme Tumbling, TR Level 10, TU Level 10

Pennsylvania
Koda Carslaw, Gibsonia, Pa./Pittsburgh Northstars, TR Level 10, DM Level 9
Juli Checchia, Lititz, Pa./Flights Cool T&T Academy, Inc, TR Level 8, DM Level 8
Taylor Kline, Mountaintop, Pa./Flights Cool T&T Academy, Inc, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Sydney Kling, Lititz, Pa./Flights Cool T&T Academy, Inc, DM Level 8
Kiara Kloss, Landenberg, Pa./KMC Dance and Gymnastics Center, TR Level 9, DM Level 8
Julia Smith, Lititz, Pa./Flights Cool T&T Academy, Inc, TR Level 8, DM Level 8
Alyssa Turner, Manheim, Pa./Flights Cool T&T Academy, Inc, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10, SY Level 10
Albert Zilbershteyn, Avondale, Pa./KMC Dance and Gymnastics Center, TR Level 8, DM Level 8

Tennessee
Ayanna Albright, Knoxville, Tenn./Premier Athletics Knoxville North, TU Junior Elite
Emanuela Alii, Knoxville, Tenn./Premier Athletics Knoxville North, TR Level 9, TU Level 9
Brooks Barber, Knoxville, Tenn./Tatarus Gymnastics and Tumbling, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 9
Alexis Boudreau, Franklin, Tenn./Let It Shine, TR Level 9, DM Level 9
Benjamin Butler, Maryville, Tenn./Premier Athletics Knoxville North, TR Open Elite, TU Level 10
Savanna Cecil, Crossville, Tenn./Premier Athletics Knoxville North, TR Level 10, TU Junior Elite
Lakin Cole, Knoxville, Tenn./Premier Athletics Knoxville North, TR Level 9, TU Level 9
Cammie Cooper, Knoxville, Tenn./Tennessee Elite Gymnastics, DM Junior Elite
Jenny Girbert, Knoxville, Tenn./Tatarus Gymnastics and Tumbling, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Xavier Harper, Oak Ridge, Tenn./Premier Athletics Knoxville North, TR Youth Elite, TU Youth Elite, SY Youth Elite
Tara Helmboldt, Knoxville, Tenn./Premier Athletics Knoxville North, TR Open Elite, SY Open Elite
Tonia Helmboldt, Knoxville, Tenn./Premier Athletics Knoxville North, TR Open Elite, SY Open Elite
Kayne Johnson, Knoxville, Tenn./Top Star Training Center, TU Senior Elite
Olivia Lanham, Franklin, Tenn./Let It Shine, TR Level 10, DM Junior Elite, SY Level 10
Mackenzie Maness, Nashville, Tenn./Let It Shine, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10, SY Level 10
Marisa Priano, Knoxville, Tenn./Tennessee Elite Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Hannah Scott, Clinton, Tenn./Tennessee Elite Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Katie Shephard, Knoxville, Tenn./Tatarus Gymnastics and Tumbling, TR Level 8, DM Level 8
Tia Taylor, Knoxville, Tenn./Premier Athletics Knoxville North, TR Level 10, TU Junior Elite
Tono Vowell, Knoxville, Tenn./Premier Athletics Knoxville North, TR Level 10, TU Level 9
Evelyn Williamson, Oak Ridge, Tenn./Tennessee Elite Gymnastics, TR Level 10, DM Level 10
Madison Zander, Franklin, Tenn./Let It Shine, TR Youth Elite, TU Youth Elite, DM Youth Elite, SY Youth Elite

Texas
Roman Alvarez, Round Rock, Texas/Tumble Tech, TR Level 10, TU Level 8, DM Level 10
Natalie Azarov, Midland, Texas/Legacy Elite Athletics, TR Level 8, DM Level 8
Victoria Azarov, Midland, Texas/Legacy Elite Athletics, TR Level 9, DM Level 9
Lauren Barrow, Houston, Texas/Gymnast Factory, TR Level 8, DM Level 8
Beau Beltran, Conroe, Texas/World Champions Centre, TR Junior Elite, DM Level 10, SY Junior Elite
Emily Berry, Happy, Texas/TG Sports, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9
Logan Bisetti, Longview, Texas/Faith Flip, TR Level 8, DM Level 8
Anna Grace Blassingame, Paris, Texas/Texas Tumbling and Trampoline Institute Inc., TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Hope Bravo, Waco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TU Senior Elite
Sadie Bridge, frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Peyton Brown, Austin, Texas/Tumble Tech, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Kailyn Brzozowski, Elgin, Texas/Tumble Tech, DM Level 10, SY Junior Elite
Gracie Cain, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 10, TU Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Sofia Caldera Dorta, Irving, Texas/The Palaestra LLC, TR Level 8
Keelon Campbell, Lubbock, Texas/Air Extreme, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Shelby Cannon, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 8
Clara Carpenter, Detroit, Texas/Texas Tumbling and Trampoline Institute Inc., TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10
Elena Cassidy, Universal City, Texas/Gymnastics Of San Antonio, DM Level 10
Kaitlyn Caswell, Lubbock, Texas/Air Extreme, TR Level 10
Maddie Caswell, Lubbock, Texas/Air Extreme, TR Level 10, SY Level 10
Elise Cawelti, Keller, Texas/Texas Tumblers Gymnastic Inc, TR Level 8, TU Level 8
Cameron Chacon De Paz, Cleveland, Texas/Gymnast Factory, TR Level 9, SY Level 9
Paisley Chandler, Iredell, Texas/Texas Twisters Cheer and Tumbling, DM Level 8
Rylee Chapman, Paris, Texas/Texas Tumbling and Trampoline Institute Inc., TR Youth Elite, DM Youth Elite
Konrad Chelstowski, Keller, Texas/The Palaestra LLC, TR Level 9, DM Level 9
Will Cockrill, Plano, Texas/Flip Factory Trampoline and Tumbling, TR Level 10, DM Level 10
Carris Coe, Round Rock, Texas/Tumble Tech, TR Youth Elite, DM Level 10, SY Junior Elite
Drew Collins, McKinney, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TU Senior Elite
Haley Collins, Granbury, Texas/Gym-Kat Sports Center, TR Level 9, DM Level 9
Temperance Comer, Glen Rose, Texas/Gym-Kat Sports Center, TR Level 8, DM Level 8
Cortlin Cox, Midland, Texas/Legacy Elite Athletics, TU Level 8
Bailey Coyle, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 9, DM Level 8
Jeremy Darr, Allen, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TU Open Elite
Katherine Dedear, Irving, Texas/The Palaestra LLC, DM Level 8
Mike Dees, Midland, Texas/Twist and Shout, TR Level 10, TU Level 10
Cate Devlin, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Kaley DeWeese, Garland, Texas/The Palaestra LLC, TR Open Elite, DM Level 10
Kyrsten Dragoslavic, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Sophie Duesman, Shady Shores, Texas/The Palaestra LLC, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Christian English, Amarillo, Texas/All American Gymnastics, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10
Karlee English, San Antonio, Texas/Powerhouse TNT Gymnastics, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10, SY Level 10
Katy Evans, Lubbock, Texas/Upsidedowners, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9
Antonio Figueroa, Cedar Park, Texas/Champions Westlake, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Ella Fleming, Southlake, Texas/Top Flight Gymnastics Training Center, TR Level 8, DM Level 8
Tori Fowler, Red Oak, Texas/Trevino's Gymnastics, TR Junior Elite, TU Junior Elite, SY Junior Elite
Jessica Francis, Deport, Texas/Texas Tumbling and Trampoline Institute Inc., TR Junior Elite, SY Junior Elite
Arianna Franco, Georgetown, Texas/Tumble Tech, TR Level 9, DM Level 9
Ellie Frye, Pflugerville, Texas/Tumble Tech, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Angelina Garza, Victoria, Texas/Victoria Gymagic Inc., TR Youth Elite, DM Level 9
Isabela Garza, Victoria, Texas/Victoria Gymagic Inc., TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Logan Gilbert, Paris, Texas/Texas Tumbling and Trampoline Institute Inc., TR Senior Elite
Sage Goldman, Houston, Texas/Houston Gymnastics Center of the JCC, TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10
Maya Goode, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Blake Graham, Amarillo, Texas/All American Gymnastics, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9
Chandler Graham, Amarillo, Texas/All American Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Gracie Grimes, Amarillo, Texas/All American Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Zylah Guenther, Seminole, Texas/Tumbling Elite, TU Level 8
Sarah Hagan, Victoria, Texas/Victoria Gymagic Inc., TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Skye Hawk, Allen, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Youth Elite, TU Youth Elite, DM Youth Elite
Paxton Henley, Victoria, Texas/Manning Gymnastics Centerplex, TR Level 10, SY Level 10
Gracie Hernandez, Seminole, Texas/Tumbling Elite, TU Level 8
Emalea Hicks, Midland, Texas/Millers Gymnastics Academy, TR Level 10, TU Level 8, DM Level 10
Rachel Holland, Midland, Texas/West Texas Trampoline & Tumbling Explosion, TR Level 10, DM Level 10
Madelyne Hoya, Celina, Texas/Eagles Wings Athletics-Prosper, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Rayleigh Huette, Weimar, Texas/K and L Tumbletown, TR Youth Elite, SY Youth Elite
London Hunt, Houston, Texas/World Champions Centre, TR Level 8, TU Level 9, DM Level 8
Kiley Irlbeck, Lubbock, Texas/Upsidedowners, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 9
Aaron Jett, Amarillo, Texas/All American Gymnastics, TU Senior Elite
Skyla Johnson, Amarillo, Texas/All American Gymnastics, TR Level 10, TU Level 10, DM Level 10
Harley Jones, Canyon, Texas/All American Gymnastics, TR Level 10, TU Level 10, DM Level 10
Rebecca Kalafatis, Newton, Texas/Twist and Shout, TR Junior Elite
Tea Kampine, Colleyville, Texas/The Palaestra LLC, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Jackson Keller, Corinth, Texas/Southlake Gymnastics Academy, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Morgan Kessler, Fulshear, Texas/Showcase Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
William Kibbey, Greenville, Texas/United Elite Gymnastics N Cheer, TR Level 8, DM Level 8
Gigi LaFreniere, Celina, Texas/Eagles Wings Athletics-Prosper, TR Level 8, DM Level 8
Olivia Lee, Detroit, Texas/Texas Tumbling and Trampoline Institute Inc., TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Max Lively, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TU Open Elite
Noah Lowry, Victoria, Texas/Victoria Gymagic Inc., TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10
Sahrye Lozano, Cuero, Texas/Manning Gymnastics Centerplex, TR Level 8, DM Level 8
Mya Mannka, McKinney, Texas/Eagles Wings Athletics-Prosper, TU Level 10, DM Level 10
Miles Marshall, Vega, Texas/All American Gymnastics, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Jaden McCarter, Victoria, Texas/Manning Gymnastics Centerplex, TR Level 10, DM Level 8, SY Level 10
Dylan McGuire, Midlothian, Texas/Trevino's Gymnastics, TR Open Elite, TU Open Elite, DM Open Elite
Cadence McKinney, Amarillo, Texas/All American Gymnastics, TR Level 10, DM Level 10
Amber McMillin, Round Rock, Texas/Tumble Tech, TR Level 9, DM Level 9
Krista McNary, Victoria, Texas/Victoria Gymagic Inc., TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Braden Merritt, Morton, Texas/Acrospirits, TR Level 9, DM Level 8
Mya Millikin, Allen, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Junior Elite, DM Level 10, SY Junior Elite
Christian Mojica, Round Rock, Texas/Tumble Tech, TU Level 10, DM Level 10
Kate Moody, Houston, Texas/Gymnast Factory, TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10
Kaylee Morales, Victoria, Texas/Victoria Gymagic Inc., TR Level 10, DM Level 9
Caylee Morris, Amarillo, Texas/All American Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Brendon Newton, Midlothian, Texas/Trevino's Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
AJ Noble, Austin, Texas/Champions Westlake, TR Junior Elite, DM Level 10, SY Junior Elite
Daniela Olavarri-Gomez, Addison, Texas/The Palaestra LLC, TR Level 8, DM Level 8
Kat Omo-Osagie, Carrollton, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Michael Opincar, San Angelo, Texas/Acrospirits, TU Open Elite
Lawrence Owens, Richardson, Texas/Flip Factory Trampoline and Tumbling, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Isabella Pansano, Round Rock, Texas/Champions Westlake, TR Level 8, DM Level 8
Jamie Patel, Marshall, Texas/Faith Flip, TU Level 9, DM Level 9
Brynn Patterson, Granbury, Texas/Gym-Kat Sports Center, TR Level 8, DM Level 8
Christian Pearce, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 9, DM Level 9
Jayce Percival, Humble, Texas/Gymnast Factory, DM Youth Elite
Aleisa Popp, Inez, Texas/Victoria Gymagic Inc., TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Sierra Potter, Iredell, Texas/Texas Twisters Cheer and Tumbling, TU Level 8, DM Level 8
Ashtyn Quijada, Lubbock, Texas/Upsidedowners, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Alex Rauda, Midland, Texas/Millers Gymnastics Academy, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Libby Reeder, Amarillo, Texas/All American Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Brianna Richardson, Dallas, Texas/Flip Factory Trampoline and Tumbling, TR Level 9, DM Level 8, SY Level 9
Shelby Rivas, Lubbock, Texas/Upsidedowners, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Kennedi Roberts, N Richland Hills, Texas/Texas Tumblers Gymnastic Inc, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 9, SY Level 10
Brylea Robinson, Midland, Texas/Millers Gymnastics Academy, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Emily Rothacker, Prosper, Texas/Eagles Wings Athletics-Prosper, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Isaac Rowley, Allen, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Senior Elite
Gabbie Roznovsky, Cuero, Texas/K and L Tumbletown, TR Level 8, DM Level 8
Madelyn Schroeder, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 9, DM Level 8
Riley Scifres, Levelland, Texas/Acrospirits, TR Level 9
Joney Servantes, Midland, Texas/Millers Gymnastics Academy, TR Level 10, TU Level 8, DM Level 10
Isaac Servantez, Spearman, Texas/All American Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Nichole Servantez, Spearman, Texas/All American Gymnastics, TU Level 9, DM Level 10
Mickale Seyler, Flower Mound, Texas/Southlake Gymnastics Academy, TR Level 9
Sarah Shahidi, Southlake, Texas/Top Flight Gymnastics Training Center, TR Level 8, DM Level 8
Mihika Sharma, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 9, DM Level 8
Olivia Simpson, Lubbock, Texas/Air Extreme, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Weston Sitz, Prosper, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Senior Elite, DM Senior Elite
Grace Smith, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 9, DM Level 9
Jazzlyn Smith, Round rock, Texas/Tumble Tech, TR Level 9, DM Level 9
Jonny Smith, Kaufman, Texas/United Elite Gymnastics N Cheer, TU Level 8, DM Level 8
Daniela Sotelo, Odessa, Texas/Millers Gymnastics Academy, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Angelica Soto, Tolar, Texas/Gym-Kat Sports Center, TR Level 9, DM Level 9, SY Level 9
Addison Southard, Lubbock, Texas/Air Extreme, TR Level 9, DM Level 8
Ryland Steele, Austin, Texas/Champions Westlake, TR Level 9, DM Level 8
Sophie Stone, Powderly, Texas/Texas Tumbling and Trampoline Institute Inc., TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Dylan Stringer, Houston, Texas/Gymnast Factory, TR Level 8, DM Level 8
Sarah Stringer, Houston, Texas/Gymnast Factory, TR Level 8, DM Level 8
Susan Stringfellow, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Senior Elite
Adrian Tapia, Spring, Texas/World Champions Centre, TR Level 10, DM Level 9, SY Level 10
Kimberly Tipton, Edna, Texas/Victoria Gymagic Inc., TR Open Elite, DM Level 10, SY Open Elite
Landon Todd, Midland, Texas/Legacy Elite Athletics, TR Level 10, DM Level 9
Lexi Vigil, Levelland, Texas/Acrospirits, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Madi Wagner, Moulton, Texas/K and L Tumbletown, TR Level 8
Caroline Walker, Frisco, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 10, DM Level 10, SY Level 10
Cooper Wallace-Scifres, Levelland, Texas/Acrospirits, TR Level 8
Brooke Warzecha, Inez, Texas/Victoria Gymagic Inc., TR Junior Elite, DM Junior Elite, SY Junior Elite
Bethany Watson, Lubbock, Texas/Upsidedowners, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Camden Weaver, Killeen, Texas/The Palaestra LLC, TR Level 8, DM Level 8
Jackson Wells, Waxahachie, Texas/Waxahachie Gymnastics Center, TR Level 9, DM Level 8
Meredith Wells, Highland Village, Texas/Southlake Gymnastics Academy, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Caity Whatley, San Antonio, Texas/Powerhouse TNT Gymnastics, TR Level 10, SY Level 10
Maysun Whittle, Weatherford, Texas/Texas Twisters Cheer and Tumbling, TR Level 9, DM Level 9
Olivia Whittle, Weatherford, Texas/Texas Twisters Cheer and Tumbling, TU Level 8, DM Level 8
TJ WIlliams, Waxahachie, Texas/Waxahachie Gymnastics Center, TR Level 9, TU Level 9, DM Level 9
Sierra Wilson, McKinney, Texas/Eagle Gymnastics Academy, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 8
Nicole Wright, Grapevine, Texas/The Palaestra LLC, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 8

Utah
Sienna Alderson, Price, Utah/High Altitude, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 9
Tanna Andersen, Lehi, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling, TR Youth Elite
Kaden Brown, Herriman, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling, TU Senior Elite
Tina Buss, Roy, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 8
Ashlyn Buxton, Plain City, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 9
Aftyn Campbell, Farr west, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 8
Cardyn Christiansen, Ogden, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 8, DM Level 8
Zeke Dayton, Salt Lake City, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling, TU Junior Elite, DM Junior Elite
Preston Dukes, Provo, Utah/High Altitude, TR Level 10, TU Level 8, DM Level 9, SY Level 10
Eliza Floisand, Salt Lake City, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling, TU Senior Elite
Brooklyn Fritz, Hyrum, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 8
Kaden Garcia, Springville, Utah/High Altitude, TU Level 10, DM Level 10
Carter Garn, Bluffdale, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling, TU Level 8, DM Level 8
Annie Hansen, Hooper, Utah/Northern Star Bounders, TU Youth Elite, DM Level 9
Chloe Hatch, Sandy, Utah/North Valley Gymnastics, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10
Olivia Hokanson, Hooper, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 8
Miya Hutchens, West Haven, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 8
Jaycee Jarrett, Henefer, Utah/Summit Springers Power Tumbling, TU Level 9, DM Level 9
Cassidy Jenkins, Kaysville, Utah/Rocky Mountain Tumbling and Cheer, TU Level 9, DM Level 9
Neila Johnson, Draper, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Brooklyn Jolley, West Haven, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 10, DM Level 9
Dylan Kline, Syracuse, Utah/Flipside Tumbling Inc., TR Level 10, TU Level 10, DM Level 10
Asher Little, Provo, Utah/High Altitude, TR Level 9, TU Level 8
Ashley McDonald, Lindon, Utah/High Altitude, TU Senior Elite
Tyler Moore, Murray, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling, TU Level 9, DM Level 9
Tennessee Nichols, So. Ogden, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 9
Eli Nilson, Draper, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Ryder Nilson, Draper, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Shelby Nobuhara, Mapleton, Utah/High Altitude, TU Junior Elite, DM Junior Elite
Kinley Olson, South Jordan, Utah/Wasatch Trampoline & Tumbling, TU Level 10
Payton Oyler, Roy, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 8
Cici Redd, Mountain Green, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 9, DM Level 9
Sarah Richardson, Lindon, Utah/High Altitude, TU Level 8, DM Level 9
Tayler Sieverts, Coalition, Utah/Summit Springers Power Tumbling, TU Level 8
Trevi Sieverts, Coalville, Utah/Summit Springers Power Tumbling, TU Level 8
Nathaniel Smith, Herriman, Utah/Acrospirits, TU Level 10
Simon Smith, Springville, Utah/High Altitude, TR Senior Elite, DM Senior Elite, SY Senior Elite
Kylie Steelman, Provo, Utah/High Altitude, TR Level 8, DM Level 8
Kennedy Stoker, Clinton, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 8, DM Level 8
Payton Stokes, Perry, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 8
Kambryn Stuart, Henefer, Utah/Summit Springers Power Tumbling, TU Level 8
Bryton Tolman, West Haven, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 10
Emily White, North Ogden, Utah/Edge Sports Tumbling and Cheer, DM Level 10
Ellie Youngberg, Pleasant View, Utah/Northern Star Bounders, TU Level 10

Virginia
Kimberly Bennett, Ashburn, Va./Dulles Gymnastics Academy, TR Level 9, DM Level 9
Miles Brooks, Montclair, Va./Novaks Gymnastics Center Inc., TR Level 9
Caitlyn Crawford, Reston, Va./Capital Gymnastics National Training Center, TU Senior Elite
Halsey Forster, Nokesville, Va./Bull Run Academy of Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Nick Forster, Nokesville, Va./Bull Run Academy of Gymnastics, TU Level 8, DM Level 8
Ethan He-Miller, Lee'sburg, Va./Dulles Gymnastics Academy, TR Level 10, TU Level 9, DM Level 10
Adam Herms, Burke, Va./Capital Gymnastics National Training Center, TU Level 10
Lily Heykoop, Lee'sburg, Va./360iGym, TR Level 8, DM Level 8
Emma Holtzman, Reston, Va./Dulles Gymnastics Academy, TR Level 8, TU Level 8
Kai Kostal, West Springfield, Va./Capital Gymnastics National Training Center, TU Level 8
Brandon Krzynefski, Centreville, Va./Capital Gymnastics National Training Center, TU Senior Elite
Nick Melloni, Potomac Falls, Va./Dulles Gymnastics Academy, DM Senior Elite
Adrienne Moody, Reston, Va./Dulles Gymnastics Academy, TR Level 10, DM Level 10
Jade Owens, Purcellville, Va./Capital Gymnastics National Training Center, TU Level 10
Ethan Riggle, Woodbridge, Va./Novaks Gymnastics Center Inc., TR Level 8
Ellie Saywer, Purcellville, Va./360iGym, DM Level 8
Matt Thoden, Brambleton, Va./360iGym, DM Level 9

West Virginia
Emonie Fennell, Martinsburg, W.Va./M-BC Flip Over, TR Level 8, DM Level 8
Lorenzo Fennell, Martinsburg, W.Va./M-BC Flip Over, TR Level 8, DM Level 8, SY Level 10
Joey Isenberg, Martinsburg, W.Va./Elite Trampoline Academy, TR Senior Elite, SY Senior Elite
Josephine Mesich, Kearneysville, W.Va./M-BC Flip Over, TR Level 8, DM Level 8
Caden Wharton, Shepherdstown, W.Va./Dulles Gymnastics Academy, TR Level 9, TU Level 8, DM Level 10

Washington
Aidan Casey, Clyde Hill, Wash./Seattle Gymnastics-Ballard, DM Senior Elite
Ressi Chapple, Port Orchard, Wash./Mile High Gymnastics, TR Level 9, DM Level 8
Haydn Fitzgerald, Sammamish, Wash./Seattle Gymnastics-Ballard, TU Senior Elite
Zachary Halter, Sammamish, Wash./Seattle Gymnastics-Ballard, TR Youth Elite, DM Level 10
Alaina Hurley, Seattle, Wash./Seattle Gymnastics-Ballard, TR Level 9, DM Level 9
Joy Miller, Everett, Wash./Northwest Aerials, TR Level 10, DM Level 10
Caleb Pook, Seattle, Wash./Seattle Gymnastics-Ballard, TR Level 9, DM Level 9
Betty Reed, Bellevue, Wash./Seattle Gymnastics-Ballard, TR Level 10, DM Level 10
Hannah Richey, Seattle, Wash./Seattle Gymnastics-Ballard, TR Level 9
Chloe Russell, Seattle, Wash./Seattle Gymnastics-Ballard, DM Level 8
Maxx Smithlin, Maple Valley, Wash./Seattle Gymnastics-Ballard, TR Youth Elite, TU Level 9

Wisconsin
Taryn Andersen, Waukesha, Wis./M and M Gymnastics, TR Level 9, DM Level 8
Sam Burge, Mukwonago, Wis./M and M Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Jamison Coffey, Oregon, Wis./Gymfinity Gymnastics, TR Level 8
Michaela Czerwinski, Greenfield, Wis./M and M Gymnastics, TR Level 8, TU Level 8, DM Level 8
Julija Mulholland, Fitchburg, Wis./Gymfinity Gymnastics, TR Level 8, DM Level 8
Lilly Sidello, New Berlin, Wis./M and M Gymnastics, TR Level 9, DM Level 9
Gabriela Vander Wegen, Fitchburg, Wis./Gymfinity Gymnastics, TR Level 10, DM Level 9