Junior Olympic Level 9 Eastern/Western Championships begin April 28
posted on 04/13/2017

INDIANAPOLIS, April 13, 2017 – Over 900 gymnasts are expected to compete at the 2017 Women’s Junior Olympic Level 9 Eastern and Western Championships scheduled for April 28-30. The Level 9 Eastern and Western Championships are the culmination of the Junior Olympic Level 9 competitive season, and each features the nation’s top Level 9 gymnasts in the respective regions. The Level 9 Eastern Championships will be held in Lansing, Mich., at Summit Sports and Ice Complex, with the Western Championships staged in Boise, Idaho at CenturyLink Arena.

The Junior Olympic Eastern and Western Championships are two of USA Gymnastics’ championships events. Both championships feature the top seven gymnasts in the all-around in each age division from the respective regional championships and will have competition in 16 age divisions, which are determined by birth date. Many Junior Olympians have gone on to make the U.S. National Team and represent the United States in international competition and/or to compete in collegiate gymnastics.

The Greater Lansing Sports Authority and Gedderts’ Twistars USA Inc. are organizing the Eastern Championships, which features the top Level 9 gymnasts from USA Gymnastics Regions 5-8. The states that comprise each region are: Region 5 – Illinois, Indiana, Kentucky, Michigan, Ohio; Region 6 – Connecticut, Maine, Massachusetts, New Hampshire, New York, Rhode Island, Vermont; Region 7 – Delaware, Maryland, New Jersey, Pennsylvania, Virginia, West Virginia; and Region 8 – Alabama, Florida, Georgia, Louisiana, Mississippi, North Carolina, South Carolina, Tennessee.

The competition schedule for the Eastern Championships is:

  • April 28 – Session 1 – Juniors 1 and 2 at 9:35 a.m., Session 2 – Juniors 3 and 4 at 1:35 p.m., and Session 3 – Juniors 5 and 6 at 5:35 p.m.
  • April 29 – Session 4 – Juniors 7 and 8 at 9:35 a.m., Session 5 – Seniors 1 and 2 at 1:35 p.m., and Session 6 – Seniors 3 and 4 at 5:35 p.m.
  • April 30 – Session 7 – Seniors 5 and 6 at 9:05 a.m., and Session 8 – Seniors 7 and 8 at 1:05 p.m.
Awards are held at the conclusion of each session. All times are Eastern.

Tickets are available onsite: training day (April 27), adults – $10, and children (5-12) and seniors (65+) – $5; one-day pass, adults – $25, children and seniors – $10. Children 4-and-under are free.

To learn more about the Eastern Championships, please go to www.usagymeastern.com.

The Western Championships, which showcases the top gymnasts from Regions 1-4, will be hosted locally by the USA Gymnastics Region 2 Committee. The states that comprise each region are: Region 1 — Arizona, California, Nevada, Utah; Region 2 – Alaska, Hawaii, Idaho, Montana, Oregon, Washington; Region 3 – Arkansas, Colorado, Kansas, New Mexico, Oklahoma, Texas, Wyoming; and Region 4 – Iowa, Minnesota, Missouri, Nebraska, North Dakota, South Dakota, Wisconsin.

The competition schedule for the Western Championships is:
  • April 28 – Session 1 – Juniors 1 and 2 at 9:35 a.m., Session 2 – Juniors 3 and 4 at 1:35 p.m., and Session 3 – Juniors 5 and 6 at 5:35 p.m.
  • April 29 – Session 4 – Juniors 7 and 8 at 9:35 a.m., Session 5 – Seniors 1 and 2 at 1:35 p.m., and Session 6 – Seniors 3 and 4 at 5:35 p.m.
  • April 30 – Session 7 – Seniors 5 and 6 at 9:05 a.m., and Session 8 – Seniors 7 and 8 at 1:05 p.m.
Awards are held at the conclusion of each session. All times are Mountain.

Tickets are available onsite: training day (April 27), adults – $10, and children (5-12) and seniors (65+) – $5; one-day pass, adults – $25, children and seniors – $10. Children 4-and-under are free.

To learn more about the Western Championships, please go to www.usagymwestern.com.

Based in Indianapolis, USA Gymnastics is the national governing body for gymnastics in the United States. Its mission is to encourage participation and the pursuit of excellence in the sport. Its disciplines include men's and women's artistic gymnastics, rhythmic gymnastics, trampoline and tumbling, acrobatic gymnastics, and Gymnastics for All (formerly known as group gymnastics). For more information, log on to www.usagym.org.

Field for 2017 Level 9 Eastern Championships (as of 4-13-17)
Athletes listed alphabetically by state; indicates region and competition session
    Alabama
    Courtney Franklin, Athens, Ala./Calvin Twisters, Region 8, Senior 8
    Corinne Gautreaux, Huntsville, Ala./Huntsville Gymnastics Center, Region 8, Senior 6
    Ella Jordan, Helena, Ala./JamJev Gymnastics, Region 8, Junior 4
    Makenna Lee, Huntsville, Ala./Huntsville Gymnastics Center, Region 8, Senior 8
    Hallie McDonald, Mountain, Ala./Mountain Brook Gymnastics, Region 8, Senior 1
    Sofia Obregon, Birmingham, Ala./JamJev Gymnastics, Region 8, Junior 3
    Gillian Spencer, Owens Cross Roads, Ala./The Matrix Gym Inc, Region 8, Senior 3

    Arizona
    Renee Figueroa, Chandler, Ariz./Eastern National Academy of Paramus, Region 7, Junior 4

    Connecticut
    Sierra Bauman, Wallingfrod, Conn./Connecticut Gymnastics Academy LLC, Region 6, Senior 1
    Bailey Brochu, Kensington, Conn./Gymnastics Express Too, Region 6, Senior 8
    Madelyn Chamis, Rocky Hill, Conn./Johns Academy of Gymnastics, Region 6, Senior 8
    Taylor Churchill, Lisbon, Conn./Thames Valley Academy of Gymnastics, Region 6, Senior 8
    Elizabeth Cravinho, Old Lyme, Conn./Dunne's Gymnastics, Region 6, Senior 2
    Ashley Elrod, Colchester, Conn./Dunne's Gymnastics, Region 6, Junior 3
    Erin Figurelli, Killingworth, Conn./Dunne's Gymnastics, Region 6, Senior 5
    Kyra Figurelli, Killingworth, Conn./Dunne's Gymnastics, Region 6, Senior 5
    Wells Fischer, Darien, Conn./Galaxy Gymnastics, Region 6, Junior 1
    Brynn Freehling, Southington, Conn./Connecticut Gymnastics Academy LLC, Region 6, Junior 8
    Samantha Gilbert, Hamden, Conn./Johns Academy of Gymnastics, Region 6, Senior 2
    Kaylie Goodwin, Simsbury, Conn./Gymnastics Express Too, Region 6, Junior 7
    Alexa Granfield, Tolland, Conn./All Stars Gymnastics Academy, Region 6, Junior 8
    Allison Hughes, Manchester, Conn./Dunne's Gymnastics, Region 6, Senior 7
    Samantha Markland, Trumbull, Conn./Next Dimension Gymnastics LLC, Region 6, Senior 6
    Natalie McCormack, Meriden, Conn./Connecticut Gymnastics Academy LLC, Region 6, Senior 7
    Emily Mulcunry, Bristol, Conn./Farmington Valley Gymnastics and More, Region 6, Senior 1
    Serena Mullin, Hamden, Conn./American Gymnastics Training Center, Region 6, Junior 4
    Arielle Nelson, Suffield, Conn./The Gymnastics Training Center, Region 6, Junior 7
    Gwendolyn Ockerbloom, Granby, Conn./The Gymnastics Training Center, Region 6, Junior 1
    Jessica Olin, Wilton, Conn./Arena Gymnastics Inc., Region 6, Senior 3
    Carlee Reid, Stamford, Conn./Arena Gymnastics Inc., Region 6, Junior 6
    Liana Roman, Meriden, Conn./Connecticut Gymnastics Academy LLC, Region 6, Senior 6

    Delaware
    Zoe Fleming, Smyrna, Del./First State Gymnastics, Region 7, Junior 2
    Nay'yarrah Winder, Dover, Del./AJS Pancott Gymnastics, Region 7, Junior 7

    Florida
    Alexa Atherholt, Clearwater, Fla./LaFleur's Gymnastics Largo, Region 8, Senior 3
    Kaylee Bluffstone, Lutz, Fla./La Fleur's, Region 8, Junior 2
    Bridget Bourque, Palm Beach Gardens, Fla./EVO Gymnastics, Region 8, Junior 3
    Abby Bruner, Jacksonville, Fla./North Florida Gymnastics, Region 8, Senior 6
    Arabella Campbell, Loxahatchee, Fla./American Twisters, Region 8, Junior 3
    Courtney Cooke, Weston, Fla./Park Avenue Gymnastics, Region 8, Senior 5
    Talia DeLaCruz, Sanford, Fla./Brandy Johnson's Global Gymnastics, Region 8, Junior 7
    Sierra Dos Santos, Oviedo, Fla./Broadway Gymnastics Center, Region 8, Junior 4
    Hannah Drielick, Land O'Lakes, Fla./Golden City Gymnastics, Region 8, Junior 3
    Portia Durden, Miramar, Fla./Park Avenue Gymnastics, Region 8, Senior 7
    Brianna Eng, Jacksonville, Fla./Gymnastics Unlimited Inc., Region 8, Junior 6
    Sydney Farmer, Fleming Island, Fla./Starlight Gymnastics, Region 8, Junior 6
    Marissa Fontaine, Sarasota, Fla./Tampa Bay Turners Gymnastics, Region 8, Senior 2
    Alyssa Frankhouser, Jacksonville, Fla./TNT Gymnastics Fitness Complex Inc, Region 8, Senior 8
    Grazia Fricano, Sarasota, Fla./EVO Gymnastics, Region 8, Senior 7
    Brooke Futch, Deltona, Fla./Gymnastics USA Longwood, Region 8, Junior 4
    Emma George, Gainesville, Fla./Sun Country Gymnastics, Region 8, Junior 8
    Jaden Haley, Lithia, Fla./Lakewood Ranch Gymnastics, Region 8, Senior 5
    Kylie Hammonds, Jacksonville, Fla./Starlight Gymnastics, Region 8, Junior 5
    Amani Herring, Windermere, Fla./Orlando Metro Gymnastics, Region 8, Junior 4
    Calie Hyndman, Clermont, Fla./Coast Elite Gymnastics Academy, Region 8, Junior 8
    Carolyn Jackson, Margate, Fla./American Twisters, Region 8, Senior 5
    Sierra Kinsey, Tampa, Fla./Tampa Gymnastics and Dance, Region 8, Senior 8
    Cierra Koehring, Valrico, Fla./Golden City Gymnastics, Region 8, Senior 6
    Blaire Loudermilk, Plant City, Fla./Golden City Gymnastics, Region 8, Senior 1
    Jade Martin, Tampa, Fla./Tampa Gymnastics and Dance, Region 8, Senior 7
    Hannah McDaniel, Cape Coral, Fla./Southern Starz, Region 8, Junior 1
    Peyton Mondello, Seminole, Fla./LaFleur's Gymnastics Largo, Region 8, Junior 8
    Brooke Neupaver, Clearwater, Fla./Tampa Bay Turners Gymnastics, Region 8, Junior 2
    Juliana Ortiz, Doral, Fla./Elite Gymnastics Academy, Region 8, Senior 6
    Isabella Pancake, Kissimmee, Fla./Orlando Gymnastics, Region 8, Junior 6
    Lily Pierson, Bradenton, Fla./Lakewood Ranch Gymnastics, Region 8, Junior 4
    Mya Pringle, Orlando, Fla./Orlando Metro Gymnastics, Region 8, Junior 7
    Leia Randall, Land O'Lakes, Fla./Tampa Gymnastics and Dance, Region 8, Senior 4
    Emily Rivera, Boca Raton, Fla./American Twisters, Region 8, Junior 4
    Renae Schmidt, Tampa, Fla./La Fleur's, Region 8, Senior 1
    Nyla Smith, Safety Harber, Fla./Perfect Balance Training Center, Region 8, Junior 7
    Alexa Smith, St Johns, Fla./Gymnastics Unlimited Inc., Region 8, Senior 4
    Shayla Snow, Palm Harbor, Fla./Tampa Bay Turners Gymnastics, Region 8, Senior 5
    Harly Sultuska, Miramar Beach, Fla./U.S. Gold Gymnastics Academy, Region 8, Junior 3
    Ella Walling, Clearwater, Fla./Tampa Bay Turners Gymnastics, Region 8, Junior 6
    Shea Wheeler, Clearwater, Fla./LaFleur's Gymnastics Largo, Region 8, Senior 5
    Luca Whitaker, Sarasota, Fla./Lakewood Ranch Gymnastics, Region 8, Senior 3
    Maia Willis, Orlando, Fla./Orlando Metro Gymnastics, Region 8, Senior 6
    Allison Wong, Coconut Creek, Fla./American Twisters, Region 8, Senior 8
    Hannah Yore, Orlando, Fla./Orlando Metro Gymnastics, Region 8, Senior 2
    Amy Ziegenfelder, Gainesville, Fla./Sun Country Gymnastics, Region 8, Senior 2

    Georgia
    Cailene Afalla, Kennesaw, Ga./Gymnastics Academy of Atlanta, Region 8, Junior 8
    Whitney Bjerken, Marietta, Ga./Gymnastics Academy of Atlanta, Region 8, Junior 2
    Janellyn Bong, Duluth, Ga./Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Junior 5
    Camryn Cole, Atlanta, Ga./RGA, Region 6, Junior 2
    Sidney Fitzgerald, Evans, Ga./C&C Gymnastics, Region 8, Junior 5
    Gabby Hart, Alpharetta, Ga./Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Senior 6
    Madison Lord, Suwanee, Ga./Gymnastix Training Center, Region 8, Senior 8
    Amber Lowe, Kennesaw, Ga./Gymnastics Academy of Atlanta, Region 8, Junior 1
    Anna Moore, Winder, Ga./Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Senior 3
    Meagan Moredock, McDonough, Ga./Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Junior 7
    Megan O'Neil, Snellville, Ga./Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Senior 2
    Mary Robertson, Dalton, Ga./Northwest Georgia Gymnastics Center, Region 8, Senior 2
    Caitlyn Robinson, Cumming, Ga./Northwind Gymnastics Center Inc., Region 8, Junior 6
    AJ Robinson, Dacula, Ga./Georgia Gymnastics Academy Inc., Region 8, Senior 1
    Emma Scheessele, Sugar Hill, Ga./Gymnastix Training Center, Region 8, Senior 4
    Emma Shamblin, Kennesaw, Ga./Gymnastics Academy of Atlanta, Region 8, Senior 4
    Cyrena Whalen, Buford, Ga./Gymnastix Training Center, Region 8, Senior 2
    Raegan Wilkins, Buckhead, Ga./Georgia Elite Gymnastics, Region 8, Junior 6

    Illinois
    Abigail Alvarado, Bartlett, Ill./Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 8
    Julia Armbrust, Wheaton, Ill./Gym Nasti, Region 5, Junior 5
    Carly Bachara, Carol Stream, Ill./Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 2
    Olivia Baren, Naperville, Ill./Illinois Gymnastics Institute Inc., Region 5, Junior 3
    Kayla Carlson, Downers Grove, Ill./Action Gymnastics, Region 5, Senior 8
    Maleah Crowley, Wheaton, Ill./Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 4
    Trudy Davis, Woodridge, Ill./Infinity Gymnastics Academy, Region 5, Senior 8
    Lauren DeLara, Huntley, Ill./Crystal Lake Gymnastics, Region 5, Junior 5
    Taylor DeVries, Roscoe, Ill./Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 1
    Lilly Feehan, Naperville, Ill./Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Senior 1
    Mia Figola, Aurora, Ill./Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Senior 2
    Reagan Gnewuch, Cary, Ill./Huntley Gymnastics Academy, Region 5, Senior 5
    Amelia Greenfield, Naperville, Ill./Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Junior 2
    Ainsley Greever, Naperville, Ill./Phenom Gymnastics, Region 5, Junior 2
    Brielle Hampton, Chicago, Ill./Infinity Gymnastics Academy, Region 5, Senior 7
    Sefora Hanc, Franklin Park, Ill./American Turners NW Chicago, Region 5, Junior 2
    Olivia Herrera, Frankfort, Ill./BIG Gymnastics Inc., Region 5, Junior 4
    Madeline Kees, Cortland, Ill./Energym Gymnastics, Region 5, Junior 4
    Madelyn Kim, Crystal Lake, Ill./Crystal Lake Gymnastics, Region 5, Senior 4
    Emily Kirkham, Poplar Grove, Ill./Gymnastic Academy of Rockford, Region 5, Senior 3
    Paige Kirkham, Poplar Grove, Ill./Gymnastic Academy of Rockford, Region 5, Junior 4
    Madelyn Knapp, Morris, Ill./Aspire Gymnastics Academy, Region 5, Senior 1
    Grace Ladgenski, Glen Ellyn, Ill./Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 3
    Katherine Lagman, Oswego, Ill./Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Junior 1
    Lucy Lehman, Naperville, Ill./Phenom Gymnastics, Region 5, Junior 6
    Alyssa Lo Bianco, Downers Grove, Ill./Naperville Gymnastics Club, Region 5, Senior 3
    Mia Lucero, Bolingbrook, Ill./Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Junior 7
    Meaghan O'Connor, Plainfield, Ill./Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Senior 1
    Alyssa Petko, Cary, Ill./Crystal Lake Gymnastics, Region 5, Senior 8
    Gabriella Pierce, Elgin, Ill./Aerial Gymnastics Club, Region 5, Junior 5
    Mackenzie Pierson, Huntley, Ill./Crystal Lake Gymnastics, Region 5, Junior 7
    Lauren Puscheck, Naperville, Ill./Phenom Gymnastics, Region 5, Senior 5
    Taylor Ramirez, Glen Ellyn, Ill./Gym Nasti, Region 5, Senior 6
    Sylvia Raquel, Libertyville, Ill./Ultimate Gymnastics of Gurnee, Region 5, Senior 3
    Clancy Raupp, Crystal Lake, Ill./Crystal Lake Gymnastics, Region 5, Senior 4
    Alisha Riles, Wheeling, Ill./Buffalo Grove Gymn Center, Region 5, Senior 6
    Isabella Rivelli, Bartlett, Ill./Naperville Gymnastics Club, Region 5, Junior 3
    Maya Sagen, Lisle, Ill./Legacy Elite Gymnastics LLC, Region 5, Junior 3
    Taylor Shanahan, Wauconda, Ill./U.S. Gymnastics Training Center, Region 5, Senior 8
    Abigail Singh, Naperville, Ill./Phenom Gymnastics, Region 5, Junior 7
    Gigi Singh, Naperville, Ill./Phenom Gymnastics, Region 5, Junior 7
    Elise Storoe, Naperville, Ill./Premier Gymnastics Academy West, Region 5, Junior 7
    Allison Van de Wetering, Downers Grove, Ill./Illinois Gymnastics Institute Inc., Region 5, Junior 8
    Cami Whitaker, Addison, Ill./St. Charles Gymnastics Academy, Region 5, Junior 3

    Indiana
    Ania Alsum, Plainfield, Ind./Wright's Gymnastics Academy, Region 5, Senior 6
    De'Stassja Banks, Evansville, Ind./ACROS Gymnastics & Dance, Region 5, Senior 1
    Lillian Cadwell, Indianapolis, Ind./The Gymnastics Company, Region 5, Senior 1
    Grace Dubec, Fortville, Ind./Jaycie Phelps Athletic Center, Region 5, Junior 6
    Kiara Gianfagna, Brownsburg, Ind./Jaycie Phelps Athletic Center, Region 5, Senior 4
    Ariana Gilley, Greenwood, Ind./The Flip Zone, Region 5, Junior 6
    Maggie Harycki, Fortville, Ind./DeVeau's School of Gymnastics, Region 5, Senior 7
    Olivia Kavanaugh, Indianapolis, Ind./Wright's Gymnastics Academy, Region 5, Senior 8
    Audrey Keller, Indianapolis, Ind./Wright's Gymnastics Academy, Region 5, Senior 7
    Zoe Krull, Brownsburg, Ind./Fusion Gymnastics Inc, Region 5, Junior 6
    McKenzie McClarney, Greenwood, Ind./Wright's Gymnastics Academy, Region 5, Senior 6
    Macy Risk, Madison, Ind./Madison Gymnastics World, Region 5, Senior 5
    Hope Stotts, Indianapolis, Ind./The Gymnastics Company, Region 5, Senior 4
    Grace Sumner, Indianapolis, Ind./The Gymnastics Company, Region 5, Junior 7
    Rachel Uhlik, Indianapolis, Ind./DeVeau's School of Gymnastics, Region 5, Senior 3
    Taylor Wentland, Indianapolis, Ind./DeVeau's School of Gymnastics, Region 5, Senior 5

    Kentucky
    Olivia Coppola, Union, Ky./Cincinnati Gymnastics, Region 5, Junior 1
    Sarah Lambert, Lexington, Ky./Legacy Gymnastics, Region 5, Junior 1
    Madison Roehrs, Louisville, Ky./SIGS Sportsplex, Region 5, Senior 7
    Katya Sander, Goshen, Ky./Perfection Gymnastics School, Region 5, Junior 6

    Louisiana
    Chloe Armentor, Harvey, La./Gymnasiana Academy LLC, Region 8, Junior 7
    Nicole Kieff, Mandeville, La./North Shore Gymnastics, Region 8, Senior 4
    Uzoamaka Njoku, Geismar, La./AIM Gym Gems, Region 8, Senior 4

    Maine
    Ayla McKean, S. Berwick, Maine/Atlantic Gymnastics Training Center, Region 6, Junior 6

    Maryland
    Trisha Adriano, Germantown, Md./Dobre Gymnastics Academy LLC, Region 7, Junior 8
    Trinity Brown, Upper Marlboro, Md./Silver Stars Gymnastics, Region 7, Junior 6
    Emily Burke, Arnold, Md./Docksiders Gymnastics Inc., Region 7, Junior 6
    Sarah Cohen, Olney, Md./Hill's Gymnastics, Region 7, Junior 7
    Leeiah Davis, Fort Meade, Md./Hill's Gymnastics, Region 7, Junior 3
    Erin Desmond, Elkton, Md./First State Gymnastics, Region 7, Senior 4
    Karleigh DiCello, Boyds, Md./Hill's Gymnastics, Region 7, Junior 1
    Kaylee Donovan, Frederick, Md./Frederick Gymnastics Club, Region 7, Senior 1
    Victoria Gatzendorfer, West Friendship, Md./Southeastern Gymnastics Center, Region 8, Junior 5
    Brianna Lucas, Rockville, Md./Hill's Gymnastics, Region 7, Junior 1
    Lily McFarland, Baltimore, Md./Rebounders Gymnastics Inc., Region 7, Senior 3
    Isabella Minervini, Clarksburg, Md./Hill's Gymnastics, Region 7, Junior 3
    Mayah Morant, Gambrills, Md./Silver Stars Gymnastics, Region 7, Senior 1
    Rachel Pichney, Phoenix, Md./Rebounders Gymnastics Inc., Region 7, Senior 2
    Jaidyn Raby, Sunderland, Md./1st Class Gymnastics Inc, Region 7, Senior 1
    Holly Snyder, Annapolis, Md./Docksiders Gymnastics Inc., Region 7, Junior 2
    Kate Wolbart, Queenstown, Md./Docksiders Gymnastics Inc., Region 7, Senior 3

    Massachusetts
    Paige Anastasi, Andover, Mass./Brestyan's American Gymnastics, Region 6, Junior 2
    Brooke Anastasi, Andover, Mass./Brestyan's American Gymnastics, Region 6, Junior 4
    Katelyn Aylwin, Topsfield, Mass./Reading Gymnastics Academy Inc., Region 6, Senior 6
    Olivia Bakalos, Maynard, Mass./10.0 Academy, Region 6, Junior 5
    Samantha Bakalos, Maynard, Mass./10.0 Academy, Region 6, Junior 5
    Leah Bates, West Chatham, Mass./Cape Cod Gymnastics Center Inc., Region 6, Senior 7
    Caroline Blatchford, Wenham, Mass./Yellow Jacket Gymnastics Club, Region 6, Senior 1
    Molly Carney, Arlington, Mass./Massachusetts Gymnastics Center - Waltham, Region 6, Senior 7
    Dominique Chaves, Hudson, Mass./Elite Gymnastics Academy, Region 6, Senior 5
    Casaundra Cox, Berlin, Mass./10.0 Academy, Region 6, Senior 2
    Sophia DiNanno, Lynnfield, Mass./Yellow Jacket Gymnastics Club, Region 6, Junior 3
    Maya Driscoll, Bedford, Mass./All-Star Gymnastics Center Inc., Region 6, Junior 8
    Maren Eramo, North Andover, Mass./Legends Gymnastics, Region 6, Senior 1
    Lauren Fusco, Wrentham, Mass./Metro South Gymnastics Academy, Region 6, Junior 8
    Elaina Greco, Pepperell, Mass./Brestyan's American Gymnastics, Region 6, Junior 4
    Alyssa Kerr, Northboro, Mass./Gymnastics Learning Center, Region 6, Senior 3
    Rebekah Lashley, Millville, Mass./Elite Gymnastics Academy, Region 6, Senior 4
    Kaitlyn McDonald, Wilmington, Mass./Reading Gymnastics Academy Inc., Region 6, Senior 8
    Emelyn Miller, Hanover, Mass./South Shore Gymnastics, Region 6, Senior 5
    Anabella Mills, North Attleboro, Mass./Brestyan's American Gymnastics, Region 6, Junior 1
    Gracy Mowers, Middleton, Mass./Yellow Jacket Gymnastics Club, Region 6, Junior 6
    Allie Murphy, Scituate, Mass./Head Over Heels Gymnastics, Region 6, Senior 4
    Catherine O'Rourke, Arlington, Mass./Gymnastics and More Inc., Region 6, Junior 3
    Madelyn Peng, Wellesley, Mass./Brestyan's American Gymnastics, Region 6, Junior 5
    Sonia Presti, Bedford, Mass./Massachusetts Gymnastics Center - Waltham, Region 6, Senior 8
    Meredith Ravizza, Agawam, Mass./Daggett Gymnastics, Region 6, Junior 7
    Alexa Ryan, Phillipston, Mass./10.0 Academy, Region 6, Junior 6
    Indi Shapiro, Bedford, Mass./Brestyan's American Gymnastics, Region 6, Junior 7
    Bridget Sullivan, Watertown, Mass./Gymnastics and More Inc., Region 6, Junior 7
    Taylor Tattan, Beverly, Mass./North Shore Wildcats-YMCA, Region 6, Senior 8
    Courtney Uek, Westwood, Mass./Elite Gymnastics Academy, Region 6, Senior 5
    Catherine VonHausen, Hopkinton, Mass./10.0 Academy, Region 6, Junior 6
    Sophia Voss, Bedford, Mass./Brestyan's American Gymnastics, Region 6, Junior 4
    Angela Xing, Devens, Mass./Brestyan's American Gymnastics, Region 6, Senior 2

    Michigan
    Kendall Abney, Belleville, Mich./Twistars USA Inc., Region 5, Junior 1
    Gianna Antonio, Novi, Mich./Gym America, Region 5, Junior 7
    Caroline Austin, Commerce Twp., Mich./Oakland Gymnastics Training Center, Region 5, Senior 6
    Kemeny Berthiaume, Auburn, Mich./Bay Valley Academy, Region 5, Junior 5
    Abby Bielski, Whitmore Lake, Mich./Twistars USA Inc., Region 5, Junior 3
    Sabrina Bowen, Grand Rapids, Mich./Grand Rapids Gymnastics, Region 5, Senior 8
    Lily Clapper, Ann Arbor, Mich./Gym America, Region 5, Junior 3
    Savannah Fisk, Gregory, Mich./Twistars USA Inc., Region 5, Senior 2
    Audriana Hammond, Hammond, Mich./Water's Edge Gymnastics, Region 5, Senior 5
    Karly Kim, Grand Ledge, Mich./Twistars USA Inc., Region 5, Junior 6
    Savannah Kokaly, Essexville, Mich./Bay Valley Academy, Region 5, Junior 8
    Katie Kowalski, Freeland, Mich./Mid-Michigan Gymnastics, Region 5, Senior 2
    Jaylee McCarthy, Macomb, Mich./Hunts Gymnastics Academy, Region 5, Junior 5
    Jenna Nuler, Canton, Mich./Splitz Gymnastics, Region 5, Senior 7
    Breckin Quoss, Ada, Mich./Twistars USA Inc., Region 5, Senior 1
    Sophia Rios, Dewitt, Mich./Twistars USA Inc., Region 5, Senior 1
    Sydney Schocker, St Clair Shores, Mich./Extreme Gymnastics U.S.A. Inc., Region 5, Senior 7
    Isabella Steckel, Canton, Mich./Splitz Gymnastics, Region 5, Senior 2
    Emma Stoddard, Commerce Twp., Mich./Oakland Gymnastics Training Center, Region 5, Junior 4
    Eliana Thompson, Eaton Rapids, Mich./Twistars USA Inc., Region 5, Junior 3
    Alexia Tomirotti, Rochester Hills, Mich./Gymnastic Training Center Rochester, Region 5, Senior 6
    Thomia Tomlanovich, Marine City, Mich./Hunts Gymnastics Academy, Region 5, Senior 3
    Sidney Washington, Waterford, Mich./Gym America, Region 5, Junior 7
    Annie Worley, Northville, Mich./Oakland Gymnastics Training Center, Region 5, Junior 5
    Alexia Xiromeritis, Brighton, Mich./Twistars USA Inc., Region 5, Junior 4
    Payton Young, Holt, Mich./Twistars USA Inc., Region 5, Senior 5

    Mississippi
    Savannah Goveia, Diamondhead, Miss./Everest Gymnastics, Region 8, Junior 1

    New Hampshire
    Hannah Barton, Concord, N.H./Gymnastics at Brentwood Commons, Region 6, Senior 6
    Kayleigh Doherty, Concord, N.H./Gymnastics at Brentwood Commons, Region 6, Senior 6
    Hana Phaneuf, Hampstead, N.H./Gymnastics at Brentwood Commons, Region 6, Junior 5

    New Jersey
    Hannah Appleget, Dorothy, N.J./Jersey Shore Gymnastics Academy, Region 7, Junior 8
    Amy Augustino, Medford, N.J./Rebound Gymnastics Inc., Region 7, Junior 3
    Emily Castiglia, Wanaque, N.J./North Stars Gymnastics Academy, Region 7, Junior 7
    Alyssa Christopulos, Branchburg, N.J./Paramount Gymnastics, Region 7, Senior 7
    Alexandra Colman, Wenonah, N.J./Atlantic Coast Gymnastics, Region 7, Junior 8
    Grace Costello, Aberdeen, N.J./Head Over Heels, Region 7, Senior 3
    Baylie Daniels, Kinnelon, N.J./US Gymnastics Develop Center II, Region 7, Junior 3
    Alyssa Dillon, Wayne, N.J./North Stars Gymnastics Academy, Region 7, Junior 8
    Brianne Dombrowski, Brick, N.J./Devlin Gymnastics, Region 7, Senior 8
    Courtney Driscoll, Oradell, N.J./Eastern National Academy of Paramus, Region 7, Senior 5
    Haley English, River Vale, N.J./Aeon Fitness and Gymnastics, Region 7, Senior 5
    Julia Griffith, Pennsville, N.J./First State Gymnastics, Region 7, Senior 2
    Grace Guingon, Midland Park, N.J./US Gymnastics Develop Center II, Region 7, Junior 7
    Jordan Hawkins, Camden, N.J./TNT Elite Inc., Region 7, Junior 6
    Maya Horowitz, Woodcliff Lake, N.J./Galaxy Gymnastics, Region 6, Senior 3
    Lauren Kent, Estell Monor, N.J./Bright Stars Gymnastics, Region 7, Junior 2
    Amalya Knapp, Teaneck, N.J./Aeon Fitness and Gymnastics, Region 7, Junior 5
    Kamryn Leinheiser, Burlington, N.J./Will-Moor School of Gymnastics, Region 7, Senior 2
    Isabel Lin, Chatham, N.J./North Stars Gymnastics Academy, Region 7, Junior 4
    Cindy Liu, Hillsborough, N.J./Paramount Gymnastics, Region 7, Senior 6
    Emma Loyim, Mt. Lakes, N.J./North Stars Gymnastics Academy, Region 7, Junior 7
    Hannah Loyim, Mt. Lakes, N.J./North Stars Gymnastics Academy, Region 7, Junior 7
    Rebecca Lucas, Allendale, N.J./US Gymnastics Develop Center II, Region 7, Junior 8
    Grace Martin, Allendale, N.J./Aeon Fitness and Gymnastics, Region 7, Junior 2
    Gianna Mastellone, Bayville, N.J./MG Elite, Region 7, Junior 1
    Brooke McNamara, Freehold, N.J./Action Gymnastic Academy, Region 7, Junior 8
    Ella Mockel, Fair Lawn, N.J./Eastern National Academy of Paramus, Region 7, Junior 4
    Jocelyn Moore, Hillsborough, N.J./Paramount Gymnastics, Region 7, Junior 6
    Anna Pagliaro, Freehold, N.J./Action Gymnastic Academy, Region 7, Junior 5
    Thea Polsky, Newark, N.J./Chelsea Piers Gymnastics, Region 6, Senior 4
    Melissa Ricciardi, Hillsdale, N.J./Eastern National Academy of Paramus, Region 7, Senior 5
    Julia Rogers, Manalapan, N.J./Action Gymnastic Academy, Region 7, Junior 5
    RaeAnna Schutz, Mays Landing, N.J./Atlantic Coast Gymnastics, Region 7, Senior 3
    Abby Schwerdt, Howell, N.J./Devlin Gymnastics, Region 7, Senior 8
    Raine Smith, Kendall Park, N.J./North Stars Gymnastics Academy, Region 7, Senior 6
    Delaney Sniffen, Sparta, N.J./North Stars Gymnastics Academy, Region 7, Senior 6
    Madison Vitolo, Basking Ridge, N.J./North Stars Gymnastics Academy, Region 7, Junior 2
    Alexa Weber, Closter, N.J./Galaxy Gymnastics, Region 6, Junior 2
    Sydney Wells, Hopewell, N.J./Gymland/Arena Gymnastics, Region 7, Junior 4
    Alisha Werlen, Hillsborough, N.J./Gymland/Arena Gymnastics, Region 7, Junior 3
    Brittany Wilder, Budd Lake, N.J./Northern Elite Gymnastics and Cheer, Region 7, Senior 2
    Kayla Williams, Teaneck, N.J./Eastern National Academy of Paramus, Region 7, Junior 6
    Stephanie Zannella, Hillsborough, N.J./Gymland/Arena Gymnastics, Region 7, Senior 2
    Jordyn Zieden-Weber, Morganville, N.J./Gymland/Arena Gymnastics, Region 7, Senior 3

    New York
    Pamela Amabile, Middle Village, N.Y./Nina's Gymnastics Center, Region 6, Senior 3
    Taylor Bushey, Marcy, N.Y./Valley Gymnastics Training Center, Inc., Region 6, Senior 2
    Makenzie Castiglione, Lancaster, N.Y./Gymnastics Sports Academy, Region 6, Senior 5
    Lily Coscia, Huntington, N.Y./Infiniti Elite Gymnastics, Region 6, Junior 3
    Ashley Cromer, Mt Sinai, N.Y./Towers Gymnastics, Region 6, Senior 1
    Glynis Curcione, Wilson, N.Y./Niagara Gymnastics, Region 6, Senior 4
    Najah Curtis, Dix Hills, N.Y./New Image Gymnastic Academy, Region 6, Senior 3
    Maya Davis, Brooklyn, N.Y./NYC Elite Gymnastics Inc, Region 6, Junior 6
    Esperanza Delgado, New York, N.Y./Chelsea Piers Gymnastics, Region 6, Senior 2
    Brianna Duffy, Commack, N.Y./New Image Gymnastic Academy, Region 6, Senior 8
    Sophia Esposito, Melville, N.Y./Phoenix Gymnastics, Region 6, Junior 2
    Taylor Fishkin, Manlius, N.Y./CNY Gym Centre, Region 6, Senior 5
    Miranda Frascatore, Clay, N.Y./CNY Gym Centre, Region 6, Senior 8
    Cai Hall, New York, N.Y./Chelsea Piers Gymnastics, Region 6, Senior 4
    Alexa Henshaw, Bardonia, N.Y./Galaxy Gymnastics, Region 6, Junior 3
    Angelina Hogan, Baldwin, N.Y./Eastern National Academy of Paramus, Region 7, Junior 4
    Nicole Jackson, Wheatly Heights, N.Y./New Image Gymnastic Academy, Region 6, Senior 7
    Callie Johanson, Carmel, N.Y./Dynamic Gymnastics, Region 6, Senior 7
    Skylar Kaston, Melville, N.Y./Phoenix Gymnastics, Region 6, Junior 5
    Olivia Kelly, Bronx, N.Y./Galaxy Gymnastics, Region 6, Junior 1
    Madison Kipp, Slate Hill, N.Y./Galaxy Gymnastics, Region 6, Junior 8
    Sierra Kondo, Saratoga Springs, N.Y./World Class Gymnastics Academy, Region 6, Junior 5
    Natalia Kraus, Fairport, N.Y./RGA, Region 6, Junior 8
    Maya Kraus, Fairport, N.Y./RGA, Region 6, Senior 5
    Dakota Lee, Hauppauge, N.Y./Apex Gymnastics, Region 6, Junior 6
    Sofia Lucchese, Glen Cove, N.Y./New Image Gymnastic Academy, Region 6, Senior 1
    Olivia McCoy, Munnsville, N.Y./Valley Gymnastics Training Center, Inc., Region 6, Junior 2
    Jordyn Moonan, West Seneca, N.Y./Gymnastics Unlimited-Orchard Park, Region 6, Junior 4
    Sydney Morrison, Stony Brook, N.Y./Gold Medal Gymnastics Smithtown, Region 6, Junior 4
    Annalise Newman-Achee, Brooklyn, N.Y./Chelsea Piers Gymnastics, Region 6, Junior 1
    Rebecca Obrochta, Orchard Park, N.Y./Gymnastics Unlimited-Orchard Park, Region 6, Senior 4
    Katherine Pallavicini, Fairport, N.Y./RGA, Region 6, Senior 3
    Kaleigh Pensavalle, Lindenhurst, N.Y./New Image Gymnastic Academy, Region 6, Senior 4
    Lea Philarom, Lakeview, N.Y./Gymnastics Unlimited-Orchard Park, Region 6, Junior 1
    Jessica Reith, Scarsdale, N.Y./Parkettes National Gymnastics Center, Region 7, Junior 1
    Alyssa Rosen, Massapequa, N.Y./All Stars Gymnastics Inc., Region 6, Junior 3
    Addy Rothstein, New York, N.Y./Chelsea Piers Gymnastics, Region 6, Junior 2
    Kiara Sahm-Khiamdavanh, Deerfield, N.Y./Valley Gymnastics Training Center, Inc., Region 6, Junior 1
    Deana Sheremeta, Bloomingburg, N.Y./Galaxy Gymnastics, Region 6, Junior 4
    Kendall Sobczyk, North Tonawanda, N.Y./Niagara Gymnastics, Region 6, Junior 2
    Logan Sobczyk, North Tonawanda, N.Y./Niagara Gymnastics, Region 6, Senior 2
    Tessa Sutton, Fairport, N.Y./RGA, Region 6, Junior 3
    Jensen Todd, Utica, N.Y./Valley Gymnastics Training Center, Inc., Region 6, Senior 7
    Caitlyn Walsh, Rye, N.Y./Chelsea Piers Connecticut, Region 6, Senior 1
    Rachel Wilke, East Rochester, N.Y./RGA, Region 6, Junior 6

    North Carolina
    Kay Baird, High Point, N.C./High Point Gymnastics Academy, Region 8, Junior 5
    Daphne Bogert, Indian Trail, N.C./Perfect Balance Training Center, Region 8, Senior 3
    Sophie Boone, Summerfield, N.C./High Point Gymnastics Academy, Region 8, Senior 3
    Joelle Dickens, Cary, N.C./Team Attraction, Region 8, Senior 1
    Aranya Gilchrist, Asheboro, N.C./High Point Gymnastics Academy, Region 8, Junior 8
    Arinya Gilchrist, Asheboro, N.C./High Point Gymnastics Academy, Region 8, Junior 8
    Elizabeth Henshall, Raleigh, N.C./Superior Gymnastics, Region 8, Senior 5
    Macy Jennings, Apex, N.C./Team Attraction, Region 8, Junior 7
    Rachel Katz, Matthews, N.C./Perfect Balance Training Center, Region 8, Junior 7
    Caris Koos, Pineville, N.C./Perfect Balance Training Center, Region 8, Junior 2
    Quinn Kuhl, Holly Springs, N.C./Sonshine Gymnastics, Region 8, Junior 1
    Taylor Lambeth, Stallings, N.C./Perfect Balance Training Center, Region 8, Senior 4
    Olivia McDonald, Huntersville, N.C./Everest Gymnastics, Region 8, Junior 4
    Jennifer McMillan, Charlotte, N.C./Southeastern Gymnastics Center, Region 8, Junior 3
    Leah Moreno, Cary, N.C./Bull City Gymnastics, Region 8, Junior 5
    Lilly Neal, Cornelius, N.C./Everest Gymnastics, Region 8, Junior 8
    Reese OBrien, Colfax, N.C./High Point Gymnastics Academy, Region 8, Senior 1
    Maylis Pickering, Matthews, N.C./Southeastern Gymnastics Center, Region 8, Junior 2
    Kiley Rorich, Matthews, N.C./Southeastern Gymnastics Center, Region 8, Junior 2
    Kennedy Springer, Raleigh, N.C./Superior Gymnastics, Region 8, Senior 5
    Abigail Stroud, Fayetteville, N.C./CountrySide Gymnastics, Region 8, Junior 7
    Victoria Taran, Indian Trai, N.C./Southeastern Gymnastics Center, Region 8, Junior 3

    Ohio
    Ravenna Bala, Wickliffe, Ohio/All Around Gymnastics Academy, Region 5, Senior 5
    Greta Barker, Crooksville, Ohio/Zanesville Gymnastics, Region 5, Junior 8
    Madeline Berrey, North Canton, Ohio/North Canton YMCA, Region 5, Senior 4
    Mila Brusch, Forest Park, Ohio/Cincinnati Gymnastics, Region 5, Junior 4
    Olivia Butler, Cincinnati, Ohio/Cincinnati Gymnastics, Region 5, Junior 8
    Lydia Caggiano, Cincinnati, Ohio/Queen City Gymnastics/Kids First, Region 5, Senior 2
    Riley Carman, Pataskala, Ohio/Gym X-Treme, Region 5, Junior 1
    Shannon Chase, Middlefield, Ohio/Emeth Gymnastics, Region 5, Junior 4
    Caroline Craft, Cincinnati, Ohio/Cincinnati Gymnastics, Region 5, Senior 4
    Kaitlyn Dembie, Brecksville, Ohio/Gymnastics World Inc., Region 5, Junior 5
    Izzabel Geig, Doylestown, Ohio/Gymnastics World Inc., Region 5, Senior 2
    Sophia Giancola, Cleveland, Ohio/Gymnastics World Inc., Region 5, Senior 4
    Grace Harrell, West Chester, Ohio/Cincinnati Gymnastics, Region 5, Junior 8
    MacKenzie Holtz, Chagrin Falls, Ohio/Gymnastics World Inc., Region 5, Senior 8
    Kelsey Kollhoff, Miamisburg, Ohio/Gym-Nation L.L.C., Region 5, Senior 3
    Kendra Lindway, Valley View, Ohio/Gymnastics World Inc., Region 5, Senior 7
    Olivia Lynd, Batavia, Ohio/Perfection Gymnastics School, Region 5, Senior 2
    Eliza Millar, Cincinnati, Ohio/Perfection Gymnastics School, Region 5, Junior 6
    Ava Molina, Loveland, Ohio/Cincinnati Gymnastics, Region 5, Junior 2
    Adrienne Nguyen-Storer, Wyoming, Ohio/Cincinnati Gymnastics, Region 5, Senior 6
    Piper Reed, Mason, Ohio/Perfection Gymnastics School, Region 5, Junior 2
    Rachel Swick, Pleasantville, Ohio/All Starz Gymnastics, Region 5, Senior 3
    Grace Walker, Plain City, Ohio/Integrity Athletics, Region 5, Junior 1
    Ashley Willicut, Hamilton, Ohio/Cincinnati Gymnastics, Region 5, Senior 7
    Paige Yu, Wadsworth, Ohio/Medina Gymnastics Academy, Region 5, Junior 2

    Pennsylvania
    Carolyn Duran, Phoenixville, Pa./Phoenixville Gymnastics, Region 7, Senior 8
    Haleigh Gibble, Sinking Spring, Pa./Stallone Gymnastics, Region 7, Junior 8
    Hannah Grillo, Limerick, Pa./Berks East Gymnastics, Region 7, Senior 8
    Emily Innes, Pittsburgh, Pa./Gymkhana Inc., Region 7, Junior 5
    Olivia Kisiday, Cranberry, Pa./Pittsburgh Northstars, Region 7, Senior 3
    Sarah Lang, Shillington, Pa./Berks Gymnastic Academy, Region 7, Senior 4
    Kaitlyn Law, Palmyra, Pa./Artistic Sports Academy Plus, Region 7, Senior 5
    McKenna Little, Royersford, Pa./Silvia's Gymnastics LLC, Region 7, Junior 4
    Kayla Long, Annville, Pa./Gymnastic Center of Hershey, Region 7, Senior 6
    Campbell Marr, Newtown Square, Pa./First State Gymnastics, Region 7, Senior 1
    McCaleigh Marr, Newtown Square, Pa./First State Gymnastics, Region 7, Senior 6
    Danielle McFadden, Philadelphia, Pa./Somerton School of Gymnastics, Region 7, Senior 1
    Mary McGinty, West Chester, Pa./AJS Pancott Gymnastics, Region 7, Junior 4
    Marita Musser, Mohnton, Pa./Berks Gymnastic Academy, Region 7, Senior 7
    Kayla Myers, Canonsburg, Pa./Gym Dandys, Region 7, Senior 2
    Chamille O'Hanlon, York, Pa./Prestige Gymnastics, Region 7, Junior 5
    Brianna Reitnauer, Millersville, Pa./Prestige Gymnastics, Region 7, Senior 7
    Kaitlyn Repos, Palmyra, Pa./Artistic Sports Academy Plus, Region 7, Senior 6
    Carly Resnick, Chester Springs, Pa./Phoenixville Gymnastics, Region 7, Senior 4
    Addison Restelli, Pittsburgh, Pa./Pittsburgh Northstars, Region 7, Senior 6
    Abby Royer, Bechtelsville, Pa./Silvia's Gymnastics LLC, Region 7, Junior 5
    Emma Wehry, Klingerstown, Pa./Stallone Gymnastics, Region 7, Junior 3
    Katelyn Williams, Lititz, Pa./Prestige Gymnastics, Region 7, Junior 2
    Anna Winger, Wexford, Pa./Perfection Gymnastics School, Region 5, Junior 8
    Madison Zimmerman, New Berlin, Pa./Centre Elite Gymnastics Inc., Region 7, Junior 6

    Rhode Island
    Mara DeCesare, East Greenwich, R.I./Mass. Elite Gymnastics Academy, Region 6, Senior 6
    Shileigh Martinez, North Kingstown, R.I./Prestige Fitness and Gym Center, Region 6, Senior 6
    Fiona Russ, Providence, R.I./Aim High Academy Inc, Region 6, Junior 8
    Mia Slade, Wakefield, R.I./Aim High Academy Inc, Region 6, Junior 5
    Alyssa Worthington, W Warwick, R.I./Aim High Academy Inc, Region 6, Senior 6

    South Carolina
    Ciera Carter, Aiken, S.C./Hayden's International Gymnastic Academy, Region 8, Senior 6
    Gwendolyn Fink, Fort Mill, S.C./Southeastern Gymnastics Center, Region 8, Junior 5
    Lily Gangadeen, Rock Hill, S.C./Thomas Gymnastic Training Center, Region 8, Junior 6
    Janiya Harrison, Columbia, S.C./Carolina Gymnastics Center, Region 8, Junior 1
    Madison McAfee, Chapin, S.C./Chapin Christian Gymnastics, Region 8, Senior 2
    Vanessa Rippee, Indian Land, S.C./Southeastern Gymnastics Center, Region 8, Junior 1
    Madison Ulrich, Fort Mill, S.C./Southeastern Gymnastics Center, Region 8, Junior 1

    Tennessee
    Kyra Childress, Arlington, Tenn./Gymstars Gymnastics, Region 8, Senior 7
    Kyndall Gilbert, Murfreesboro, Tenn./ETC Gymnastics, Region 8, Senior 1
    Hayley Hawkins, Smyrna, Tenn./ETC Gymnastics, Region 8, Senior 7
    Connie Hsu, Franklin, Tenn./Let It Shine, Region 8, Senior 3
    Hannah Lutz, Nashville, Tenn./Boost Gymnastics Nashville, Region 8, Senior 8

    Vermont
    Eva Phair, Cornwall, Vt./Regal Gymnastics Academy, Region 6, Senior 3

    Virginia
    Allison Auten, Purcellville, Va./APEX, Region 7, Senior 7
    Christina Bapple, Stafford, Va./Apollo Gymnastics, Region 7, Senior 7
    Jazmine Belmar, Virginia Beach, Va./Ocean Tumblers Gymnastics, Region 7, Senior 8
    Sydney Bezelik, Bristow, Va./Apollo Gymnastics, Region 7, Junior 2
    Natalie Blackburn, Chesapeake, Va./Ocean Tumblers Gymnastics, Region 7, Senior 4
    Halee Burgsteiner, Chesapeake, Va./Excalibur Gymnastics, Region 7, Senior 7
    Trinity Caffey, Suffolk, Va./World Class Gymnastics, Region 7, Junior 7
    Caroline Cascadden, Brambleton, Va./APEX, Region 7, Senior 1
    Katrina Chenoweth, Fredericksburg, Va./Apollo Gymnastics, Region 7, Senior 5
    Abi Collins, Rocky Mount, Va./Roanoke Academy of Gymnastics, Region 7, Senior 7
    Hanna Do, Alexandria, Va./Capital Gymnastics National Training Center, Region 7, Senior 1
    Sarah Dorough, Suffolk, Va./World Class Gymnastics, Region 7, Senior 4
    Ekaterina Edwards, Oakton, Va./Cardinal Gymnastics, Region 7, Junior 6
    Lyssa Garber, Grafton, Va./World Class Gymnastics, Region 7, Senior 8
    Cadence Gormley, Richmond, Va./Virginia International Gymnastics School, Region 7, Junior 1
    Jessica Johnson, Chesapeake, Va./Ocean Tumblers Gymnastics, Region 7, Senior 2
    Kelsey Jones, Yorktown, Va./World Class Gymnastics, Region 7, Senior 5
    Jordan Keller, Centreville, Va./GMS Gymnastics Institute, Region 7, Senior 5
    Kelsi Lenart, Midlothian, Va./Virginia International Gymnastics School, Region 7, Senior 4
    Sydney Levine, Virginia Beach, Va./Gymstrada Gymnastic School, Region 7, Senior 8
    Madison McGee, Powhatan, Va./Virginia International Gymnastics School, Region 7, Senior 7
    Katrina Mendez Abolnik, Bristow, Va./GMS Gymnastics Institute, Region 7, Junior 5
    Samantha Nickle, Yorktown, Va./World Class Gymnastics, Region 7, Junior 3
    Katarina Olsen, Arlington, Va./Capital Gymnastics National Training Center, Region 7, Senior 4
    Lariise Perkins, Richmond, Va./KPAC, Region 8, Junior 2
    Jamison Sears, Yorktown, Va./World Class Gymnastics, Region 7, Junior 1
    Jaelah Warner, Suffolk, Va./World Class Gymnastics, Region 7, Junior 2
    Jamie Wright, Williamsburg, Va./World Class Gymnastics, Region 7, Junior 1
    Julia Yee, Broadlands, Va./Hill's Gymnastics, Region 7, Senior 3
Field for 2017 Level 9 Western Championships (as of 4-13-17)
    Alaska
    Jayde Chan, Wasilla, Alaska/Denali Gymnastics N Fitness Inc., Region 2, Senior 5
    Olivia Gorder, Anchorage, Alaska/Arctic Gymnastic Center, Region 2, Senior 6
    Alora McEwen, Anchorage, Alaska/Anchorage Gymnastics Association, Region 2, Senior 7

    Arizona
    Anna Bramblett, Cottonwood, Ariz./Arizona Dreams Gymnastics Academy, Region 1, Senior 5
    MaKayla Deal, Phoenix, Ariz./Flames Gymnastics Academy, Region 1, Junior 8
    Mia Figueroa, Oro Valley, Ariz./Arizona Dynamics Gymnastics, Region 1, Junior 6
    Maliya Gabbard, Mesa, Ariz./Diamondback Gymnastics, Region 1, Junior 8
    Bayley Humphrey, Chandler, Ariz./USA Youth Fitness Center, Region 1, Senior 5
    Kauri Hunsaker, Gilbert, Ariz./Desert Lights Gymnastics, Region 1, Junior 6
    Aliyah Kaloostian, Phoenix, Ariz./Arizona Sunrays, Region 1, Junior 6
    Kendra Layton, Gilbert, Ariz./Carters Gymnastics Academy, Region 1, Senior 1
    Jayda Lealaogata, Chino Valley, Ariz./Arizona Dreams Gymnastics Academy, Region 1, Junior 4
    Halli Mayberry, Tucson, Ariz./Arizona Dynamics Gymnastics, Region 1, Senior 4
    Isabella Pretzinger, Tucson, Ariz./Arizona Dynamics Gymnastics, Region 1, Senior 7
    Torri Tavenner, Gilbert, Ariz./Desert Lights Gymnastics, Region 1, Senior 2
    Alyssa Van Allen, Litchfield Park, Ariz./Impact Gymnastics Academy, Region 1, Senior 4

    Arkansas
    Sadie Eddins, Fort Smith, Ark./Flame Gymnastics Academy, Region 3, Senior 2
    Nicole Garcia, Rogers, Ark./Aspire Gymnastics Academy, Region 3, Senior 4
    Jurneai Jackson, Little Rock, Ark./River City Gymnastics, Region 3, Senior 4
    April Nava, Rogers, Ark./Texas Dreams Gymnastics, Region 3, Senior 2
    Kennedy Stephens, Bella Vista, Ark./Aspire Gymnastics Academy, Region 3, Senior 5
    Lauren Williams, Rogers, Ark./Aspire Gymnastics Academy, Region 3, Junior 5

    California
    Keanna Abraham, Bakersfield, Calif./American Kids Sports Center, Region 1, Junior 8
    Kaya Allison, Berkeley, Calif./Head Over Heels, Region 1, Senior 5
    Maya Belanger, San Diego, Calif./SCEGA Gymnastics, Region 1, Junior 7
    Maya Broadnax, San Jose, Calif./Airborne Gymnastics Training Center, Region 1, Senior 8
    Casey Brown, Albany, Calif./Head Over Heels, Region 1, Junior 3
    Sumi Cameron, Berkeley, Calif./Head Over Heels, Region 1, Senior 1
    Karlie Chavez, Fresno, Calif./Central California Gymnastics Institute, Region 1, Junior 6
    Shaina Chen, Chino, Calif./Winner's Academy of Gymnastics, Region 1, Junior 5
    Sarah Coghlan, Lincoln, Calif./Byers Gymnastics Center, Region 1, Junior 3
    Avery Costa, Granite Bay, Calif./Technique Gymnastics, Region 1, Junior 8
    Elizabeth Crawford, Yuba City, Calif./Byers Gymnastics Center, Region 1, Junior 5
    Kara Crivelli, Chino, Calif./Winner's Academy of Gymnastics, Region 1, Junior 7
    Sophia Dewar, Chula Vista, Calif./South Bay YMCA, Region 1, Junior 4
    Reese Drotar, Los Gatos, Calif./Airborne Gymnastics Training Center, Region 1, Junior 3
    Emma Duggan, San Diego, Calif./SCEGA Gymnastics, Region 1, Senior 1
    Layna Flesh, San Jose, Calif./Airborne Gymnastics Training Center, Region 1, Senior 3
    Kira Fredericson, Palo Alto, Calif./San Mateo Gymnastics, Region 1, Junior 2
    Ryan Fuller, Knightsen, Calif./San Mateo Gymnastics, Region 1, Junior 1
    Morgan Gill, Ladera Ranch, Calif./World Elite Gymnastics, Region 1, Senior 4
    Peyton Gillen, Rocklin, Calif./Byers Gymnastics Center, Region 1, Senior 6
    Madelyn Gomez, Dixon, Calif./Dream Xtreme Gymnastics, Region 1, Junior 4
    Edie Noor Graber, Santa Monica, Calif./Broadway Gymnastic School Inc., Region 1, Senior 7
    Tristin Green, Moreno Valley, Calif./SCEGA Gymnastics, Region 1, Junior 4
    Stella Guggenheim, Venice, Calif./All Olympia AOGC, Region 1, Senior 6
    Juliana Harrison, Rsm, Calif./Wildfire Gymnastics, Region 1, Senior 4
    Mia Heather, San Francisco, Calif./San Mateo Gymnastics, Region 1, Junior 3
    Alex Irvine, Roseville, Calif./Byers Gymnastics Center, Region 1, Junior 1
    Eve Jackson, Los Angeles, Calif./Broadway Gymnastic School Inc., Region 1, Senior 3
    Taylor Jankovich, Huntington Beach, Calif./Azarian U.S. Gymnastics Training Center, Region 1, Junior 7
    Felicia Jones, Salinas, Calif./Rising Star Gymnastics, Inc., Region 1, Junior 7
    Emily Karay, Aliso Viejo, Calif./Azarian U.S. Gymnastics Training Center, Region 1, Junior 2
    Cameron Kelperis, Long Beach, Calif./American Gymn. Academy of Long Beach, Region 1, Senior 6
    Morgan Kiernan, Rcho Santa Fe, Calif./Gymcats Gymnastics, Region 1, Senior 3
    Lanie Kimura, Torrance, Calif./Wildfire Gymnastics, Region 1, Senior 6
    Athena Koehler, Santa Rosa, Calif./Redwood Empire Gymnastics, Region 1, Junior 8
    Caylee Kolb, Arcadia, Calif./West Coast Elite Gymnastics, Region 1, Senior 3
    Kaitlyn Lam, Phillips Ranch, Calif./Charter Oak Gymnastics, Region 1, Junior 8
    Raven Libunao, Redondo Beach, Calif./Fit Kids Gymnastics Center, Region 1, Senior 4
    Kira Lim, Penngrove, Calif./Redwood Empire Gymnastics, Region 1, Senior 3
    Jessica Lin, Tustin, Calif./South Coast Gymnastics, Region 1, Junior 3
    Kaliya Lincoln, Hayward, Calif./Airborne Gymnastics Training Center, Region 1, Junior 1
    Hailey Markes, Cypress, Calif./SCATS Gymnastics, Region 1, Senior 7
    Malia Marquez, San Jose, Calif./Airborne Gymnastics Training Center, Region 1, Junior 7
    Nola Matthews, Gilroy, Calif./Airborne Gymnastics Training Center, Region 1, Junior 1
    Makayla McMahon, Clovis, Calif./V-FORCE Elite, Region 1, Senior 2
    Amy Moscoso, Aliso Viejo, Calif./Azarian U.S. Gymnastics Training Center, Region 1, Junior 5
    Dejah Nash, San Diego, Calif./Champion Gymnastics and Cheer (CGC), Region 1, Senior 8
    Mia Nelson, Seal Beach, Calif./American Gymnastics Academy of Long Beach, Region 1, Junior 3
    Kayla Nguyen, West Sacramento, Calif./Technique Gymnastics, Region 1, Junior 6
    Megan Ono, San Dimas, Calif./Precision Gymnastics, Region 1, Junior 4
    Karyssa Owens, Mira Loma, Calif./Precision Gymnastics, Region 1, Junior 5
    Zoe Paglia, Culver City, Calif./Broadway Gymnastic School Inc., Region 1, Senior 6
    Skyler Pak, Arcadia, Calif./West Coast Elite Gymnastics, Region 1, Senior 4
    Lauren Pearce, Long Beach, Calif./American Gymnastics Academy of Long Beach, Region 1, Junior 2
    Tavia Perea, Sacramento, Calif./Technique Gymnastics, Region 1, Junior 7
    Madison Perkins, Seal Beach, Calif./American Gymnastics Academy of Long Beach, Region 1, Junior 1
    Emily Pires, Carlsbad, Calif./SoCal Gymnastics Training Center, Region 1, Junior 8
    Jehaan Poonja, Woodland Hills, Calif./Gymnastics Olympica USA, Region 1, Junior 2
    Elizabeth Preza, Montebello, Calif./PDGA USA Gymnastics Academy, Region 1, Senior 7
    Emily Rakestraw, Livermore, Calif./Bay Aerials Gymnastics, Region 1, Senior 1
    Mia Saiki, San Mateo, Calif./San Mateo Gymnastics, Region 1, Senior 2
    Gabby Schwartz, Culver City, Calif./Josephson Academy of Gymnastics, Region 1, Senior 8
    Tiffany Scott, Yucaipa, Calif./Wildfire Gymnastics, Region 1, Senior 8
    Nandhini Senthil, Milpitas, Calif./Bay Aerials Gymnastics, Region 1, Senior 3
    Avery Serna, Fountain Valley, Calif./Wildfire Gymnastics, Region 1, Senior 2
    Julia Shapero, Encinitas, Calif./Magdalena Ecke YMCA, Region 1, Senior 8
    Alison Sheng, San Francisco, Calif./Accel Gymnastics, Region 1, Senior 8
    Kimberly Smith, Lake Forest, Calif./Azarian U.S. Gymnastics Training Center, Region 1, Junior 3
    Taylor Smith, Roseville, Calif./Byers Gymnastics Center, Region 1, Junior 5
    Hana Strause, Foster City, Calif./San Mateo Gymnastics, Region 1, Junior 2
    Morgan Thomson, San Diego, Calif./SCEGA Gymnastics, Region 1, Junior 6
    Kayli Tran, Las Flores, Calif./Olympica Gymnastics Academy, Region 1, Senior 7
    Joey Tsang, Rpv, Calif./Flight School Gymnastics, Region 1, Senior 7
    Lauren Valmidiano, Long Beach, Calif./American Gymnastics Academy of Long Beach, Region 1, Junior 3
    Rose Wagner, Fallbrook, Calif./SCEGA Gymnastics, Region 1, Junior 5
    Jadyn Wakita, Irvine, Calif./South Coast Gymnastics, Region 1, Junior 3
    Emily White, Seal Beach, Calif./SCATS Gymnastics, Region 1, Senior 1
    Kaylee Wilson, Murrieta, Calif./Paramount Elite Gymnastics, Region 1, Junior 1
    Riley Wilson, Murrieta, Calif./Paramount Elite Gymnastics, Region 1, Junior 4
    Mya Wilson, Vallejo, Calif./East Bay Sports Academy, Region 1, Junior 8
    Yoomee Zeng, Temecula, Calif./SCEGA Gymnastics, Region 1, Senior 1

    Colorado
    Dahlia Allen, Colorado Springs, Colo./Colorado Aerials Gymnastics Center, Region 3, Junior 4
    Summer Arvanetes, Parker, Colo./Colorado Aerials Gymnastics Center, Region 3, Junior 1
    Hanna Dixon, Aurora, Colo./Colorado Gymnastics Institute, Region 3, Senior 5
    Katie Groves, Parker, Colo./Colorado Aerials Gymnastics Center, Region 3, Junior 2
    Elle Hadrick, Durango, Colo./TIGAR, Region 3, Junior 1
    Madison Larson, Colorado Springs, Colo./Colorado Aerials Gymnastics Center, Region 3, Junior 1
    Christina Leikam, Aurora, Colo./Colorado Gymnastics Institute, Region 3, Senior 5
    Kaiya Lindhardt, Firestone, Colo./Premier Gymnastics of the Rockies, Region 3, Senior 6
    Riley Marr, Colorado Springs, Colo./Colorado Aerials Gymnastics Center, Region 3, Junior 3
    Kamryn Martinez, Castle Rock, Colo./Adrenaline Gymnastics Academy, Region 3, Senior 1
    Lucy Meinert, Lakewood, Colo./JET Kids, Region 3, Junior 4
    Jessica Nelson, Centennial, Colo./Adrenaline Gymnastics Academy, Region 3, Senior 4
    Izabella Ross, Parker, Colo./Colorado Gymnastics Institute, Region 3, Senior 6
    Hannah Sitzman, Golden, Colo./5280 Gymnastics, Region 3, Junior 2
    Kami Zarlengo, Littleton, Colo./Adrenaline Gymnastics Academy, Region 3, Junior 5
    Teagan Zwaanstra, Parker, Colo./5280 Gymnastics, Region 3, Junior 8

    Florida
    Madysen Bradley, Seminole, Fla./Adrenaline Gymnastics Academy, Region 3, Senior 1
    Kaitlyn Cody, Rivewrview, Fla./Paramount Elite Gymnastics, Region 1, Senior 6
    Blythe Terrell, Windermere, Fla./Texas Dreams Gymnastics, Region 3, Senior 4

    Hawaii
    Scarlette Ayakawa, Ewa Beach, Hawaii/Hawaiian Island Twisters Inc., Region 2, Junior 2
    Taylor Camello, Waipahu, Hawaii/Rainbow Gymnastics Academy, Region 2, Senior 4
    Cady Chiu, Kailua, Hawaii/Kokokahi Gymnastics Team, Region 2, Junior 1
    Keani Chong, Waipahu, Hawaii/Island Tumblers Gymnastics, Region 2, Junior 6
    Kamryn Horiuchi, Honolulu, Hawaii/Hawaiian Island Twisters Inc., Region 2, Junior 2
    Joy Libarios, Aiea, Hawaii/Hawaiian Island Twisters Inc., Region 2, Senior 2
    Aurea Licciardi, Honolulu, Hawaii/Hawaiian Island Twisters Inc., Region 2, Junior 5
    Asia Mosley, Kapolei, Hawaii/Island Tumblers Gymnastics, Region 2, Junior 3
    Rebecca Muehlhauser, Honolulu, Hawaii/Hawaiian Island Twisters Inc., Region 2, Junior 4
    Madison Murayama, Mililani, Hawaii/Island Tumblers Gymnastics, Region 2, Senior 3
    Ui Soma, Honolulu, Hawaii/San Mateo Gymnastics, Region 1, Junior 2
    Brianna Weikel, Mililani Town, Hawaii/Island Tumblers Gymnastics, Region 2, Senior 1
    Brianna Yamamoto, Honolulu, Hawaii/Hawaiian Island Twisters Inc., Region 2, Junior 6

    Idaho
    Alex Bennett, Coeurdalene, Idaho/Northwest Gymnastics Academy, Region 2, Senior 3
    Brooke Bonnell, Eagle, Idaho/Mountain West Gymnastics, Region 2, Junior 7
    Rylee Erickson, Homedale, Idaho/Bronco Elite Gymnastics, Region 2, Senior 3
    Samantha Jamison, Boise, Idaho/Mountain West Gymnastics, Region 2, Junior 7
    Grace Kuhn, Boise, Idaho/Bronco Elite Gymnastics, Region 2, Senior 1
    Madeline Kuhn, Boise, Idaho/Bronco Elite Gymnastics, Region 2, Senior 1
    Kyra McFeely, Rathdrum, Idaho/Northwest Gymnastics Academy, Region 2, Senior 8
    Callie Rice, Boise, Idaho/Mountain West Gymnastics, Region 2, Senior 2

    Iowa
    Sinclair Bagwell, Urbandale, Iowa/Chow's Gymnastics and Dance Institute, Region 4, Senior 4
    Josie Bergstrom, Boyden, Iowa/All American Gymnastics Academy, Region 4, Senior 1
    Lauryn Bibbs, Urbandale, Iowa/Triad Gymnastics, Region 4, Junior 4
    Jenna Danninger, Anamosa, Iowa/CRAG Gymnastics, Region 4, Senior 8
    Alexa Ebeling, Adel, Iowa/Chow's Gymnastics and Dance Institute, Region 4, Senior 1
    Chloe Hammond, Des Moines, Iowa/Triad Gymnastics, Region 4, Junior 1
    Jaly Jones, Williamsburg, Iowa/Iowa Gymnastics Academy, Region 4, Junior 4
    Sydney Jorgensen, Ankeny, Iowa/Triad Gymnastics, Region 4, Senior 4
    Gracyn Keith, West Des Moines, Iowa/Chow's Gymnastics and Dance Institute, Region 4, Junior 2
    Hannah Kolars, Ankeny, Iowa/Triad Gymnastics, Region 4, Junior 2
    Jordan Ruskey, Solon, Iowa/IGN, Region 4, Senior 5
    Chloe Sarver, Oskaloosa, Iowa/Iowa Gymnastics Academy, Region 4, Junior 5
    Abigail Tollefson, State Center, Iowa/Triad Gymnastics, Region 4, Junior 2

    Kansas
    Emerson Adams, Wichita, Kansas/JAG Gymnastics, Region 3, Junior 7
    Morgan Applegate, Olathe, Kansas/Kansas Gymnastics and Cheer Center, Region 3, Senior 6
    Katie Coda, Stillwell, Kansas/Kansas Gymnastics and Cheer Center, Region 3, Junior 8
    Leilani Johnson, Wichita, Kansas/JAG Gymnastics, Region 3, Senior 5
    Sophie Scrivner, Andover, Kansas/JAG Gymnastics, Region 3, Senior 7
    Helen Sniezek, Prairie Village, Kansas/Pinnacle Gymnastics, Region 3, Junior 8
    Hannah Wallin, Lenexa, Kansas/Kansas Gymnastics and Cheer Center, Region 3, Senior 4

    Michigan
    Amanda Croff, Zeeland, Mich./Texas Dreams Gymnastics, Region 3, Senior 1

    Minnesota
    Evalynn Abler, Plymouth, Minn./Legacy Gymnastics, Region 4, Junior 4
    Linnea Askegaard, Eden Prairie, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Junior 8
    Carlie Beatty, Lakeville, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Senior 7
    Chloe Beatty, Lakeville, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Senior 7
    Halle Bretz, Eden Prairie, Minn./TAGS Gymnastics-Eden Prairie, Region 4, Junior 6
    Emma Callahan, Wayzata, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Junior 1
    Julia Clark, New Brighton, Minn./Roseville Gymnastics Center, Region 4, Junior 4
    Clare Collins, Savage, Minn./Legacy Gymnastics, Region 4, Senior 6
    Alyssa Davis, Rogers, Minn./Gleasons Gymnastics Maple Grove, Region 4, Junior 3
    Anna Dueck, Osseo, Minn./Twin City Twisters, Region 4, Junior 2
    Courtney Dunkelberger, Chaska, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Senior 3
    Jenna Eagles, Andover, Minn./Twin City Twisters, Region 4, Senior 4
    Angel Gagliardi, Forest Lake, Minn./Flyaways Gymnastics, Region 4, Senior 6
    Emma Hagen, Hastings, Minn./Perpetual Motion Gymnastics Center, Region 4, Junior 3
    Kyra Hansen, Prior Lake, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Junior 5
    Kailey Heil, Chanhassen, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Senior 5
    Olivia Hjelm, Maple Grove, Minn./Gleasons Gymnastics Maple Grove, Region 4, Senior 3
    Katherine Johnson, Champlin, Minn./Twin City Twisters, Region 4, Junior 2
    Katie Kalland, Maplewood, Minn./Roseville Gymnastics Center, Region 4, Senior 8
    Madison Latzke, Gaylord, Minn./Mankato Area Gymnastics School, Region 4, Senior 7
    Tisana Lowe, Woodbury, Minn./Crowley's Gymnastics Center, Region 4, Senior 5
    Maggie Marinovich, Edina, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Senior 7
    Anna McCabe, Hastings, Minn./Perpetual Motion Gymnastics Center, Region 4, Junior 7
    Camdyn McSweeney, Brooklyn Park, Minn./Gleasons Gymnastics Maple Grove, Region 4, Junior 6
    Brooke Merila, Albertville, Minn./Twin City Twisters, Region 4, Senior 7
    Claire Middleton, Minneapolis, Minn./Legacy Gymnastics, Region 4, Senior 6
    Elle Mueller, Ham Lake, Minn./Twin City Twisters, Region 4, Junior 1
    Anja Mundahl, Woodbury, Minn./Perpetual Motion Gymnastics Center, Region 4, Senior 2
    Trinity Munsisoumang, Chaska, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Junior 4
    Hailey Newhouse, Excelsior, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Senior 1
    Emmalise Nock, Rosemount, Minn./Gleasons Gymnastic School, Region 4, Junior 8
    Ava Obermoller, Hawley, Minn./American Gold Gymnastics, Region 4, Junior 6
    Emma Ricks, Anoka, Minn./Jam Hops Gymnastics, Region 4, Junior 7
    Elsa Runquist, Inver Grove Heights, Minn./Gleasons Gymnastic School, Region 4, Senior 8
    Alayna Schloeder, Buffalo, Minn./Gym Nation, Region 4, Senior 4
    Sophie Schmitz, Rogers, Minn./Twin City Twisters, Region 4, Senior 3
    Megan Steensland, Eden Prairie, Minn./Legacy Gymnastics, Region 4, Junior 4
    Karina Svendsen, Eden Prairie, Minn./Classic Gymnastics, Region 4, Senior 4
    Haley Volstad, Brooklyn Park, Minn./Twin City Twisters, Region 4, Senior 6

    Missouri
    Shania Adkison, Liberty, Mo./Fuzion Gymnastics, Region 4, Junior 7
    Lily Bodnar, St. Louis, Mo./St. Louis Gym Centre, Region 4, Senior 1
    Dylan Boehmer, Grain Valley, Mo./Great American Gymn. Express, Region 4, Junior 8
    Madison Bremer, Kansas City, Mo./Liberty Gymnastics Academy, Region 4, Junior 8
    Kayla Fitzwilliam, St. Louis, Mo./Barron Gymnastics, Region 4, Senior 4
    Aisha Gaither, Kansas City, Mo./Great American Gymn. Express, Region 4, Junior 5
    Avory Gilbert, Columbia, Mo./Show Me Gymnastics, Region 4, Senior 1
    Lyndsey Gill, Republic, Mo./Gold Medal Gymnastics, Region 4, Senior 3
    Emily Joyce, Lee's Summit, Mo./Xtreme Gymnastics and Trampoline, Region 4, Junior 3
    Brooke Kaderly, Smithville, Mo./Fuzion Gymnastics, Region 4, Senior 5
    Sarah Knetzke, Ozark, Mo./Missouri Valley Gymnastics Inc., Region 4, Senior 2
    Olivia Liddle, Columbia, Mo./Show Me Gymnastics, Region 4, Junior 7
    Melina Lopatin, St. Louis, Mo./Team Central, Region 4, Senior 8
    Emily Lorimor, Raymore, Mo./Eagles Gymnastics and Dance Ctr, Region 4, Senior 7
    Madison McCary, Ozark, Mo./Missouri Valley Gymnastics Inc., Region 4, Senior 6
    Amanda Mocker, Des Peres, Mo./All American Gymnastics, Region 4, Senior 8
    Sophia Pujols, Wildwood, Mo./Great American Gymn. Express, Region 4, Junior 1
    Lilia Purler, Holt, Mo./Fuzion Gymnastics, Region 4, Junior 3
    Hannah Roush, Kansas City, Mo./Fuzion Gymnastics, Region 4, Junior 5
    Abbie Schwieder, Platte City, Mo./Liberty Gymnastics Academy, Region 4, Junior 7
    Abby Socha, St. Louis, Mo./St. Louis Gym Centre, Region 4, Senior 6
    Kaydon Sutton, Ozark, Mo./Gold Medal Gymnastics, Region 4, Junior 4
    CaMarah Williams, Gladstone, Mo./EDGE Gymnastics - Riverside, Region 4, Junior 1

    Montana
    Audrey Bloomquist, Helena, Mont./Helena Athletic Club, Region 2, Senior 6
    Lindsay Ockler, Huson, Mont./Mismo Gymnastics Inc, Region 2, Junior 8
    Katrina Terry, Billings, Mont./Billings Gymnastics School, Region 2, Senior 8

    Nebraska
    Reagan Hestermann, Firth, Neb./Nebraska School of Gymnastics, Region 4, Senior 2
    Lauren Homecillo, Omaha, Neb./Cahoys Gymnastics Training Ct., Region 4, Junior 5
    Saihler Merriex, Bellevue, Neb./Omega School of Gymnastics, Region 4, Senior 8
    Alyssa Peters, Lincoln, Neb./Solid Rock Gymnastics, Region 4, Senior 1
    Olivia Price, Papillion, Neb./Cahoys Gymnastics Training Ct., Region 4, Junior 8

    Nevada
    Kiele Abraham, Henderson, Nev./Gymcats Gymnastics, Region 1, Senior 1
    Kenadi Brown, Las Vegas, Nev./Gymcats Gymnastics, Region 1, Senior 5
    Kailin Chio, Henderson, Nev./Gymcats Gymnastics, Region 1, Junior 1
    Destiny Denning, Henderson, Nev./Grace Gymnastics, Region 1, Junior 2
    Emily Erb, Reno, Nev./Flips USA Gymnastics, Region 1, Junior 4
    Charisma Felix, Las Vegas, Nev./Browns Gymnastics Las Vegas, Region 1, Junior 8
    Mikaylia Harrison, Las Vegas, Nev./Gymcats Gymnastics, Region 1, Senior 6
    Jessica Holder, Las Vegas, Nev./Gymcats Gymnastics, Region 1, Senior 6
    Bailey Howell, Henderson, Nev./Gymcats Gymnastics, Region 1, Senior 4
    Allison Keyes, North Las Vegas, Nev./Gymcats Gymnastics, Region 1, Senior 5
    Danika Lacasse Kirstine, Reno, Nev./Deltchev Gymnastics Academy, Region 1, Junior 7
    Elizabeth LaRusso, Las Vegas, Nev./Vitaly Scherbo School of Gymnastics, Region 1, Junior 3
    Dana Oshiro, Henderson, Nev./Gymcats Gymnastics, Region 1, Senior 3
    Lily Reid, Carson City, Nev./Flips USA Gymnastics, Region 1, Senior 5
    Esther Ro, Reno, Nev./Flips USA Gymnastics, Region 1, Senior 2
    Breann Sanford, Boulder City, Nev./Gymcats Gymnastics, Region 1, Senior 8
    Lia Whitman, Henderson, Nev./Gymcats Gymnastics, Region 1, Junior 6

    New Mexico
    Alyssa Christman, Corrales, N.M./Gold Cup Gymnastics, Region 3, Senior 6
    Amani Johnson, Albuquerque, N.M./Gold Cup Gymnastics, Region 3, Senior 8
    Makenna Smith, Albuquerque, N.M./G-Force Gymnastics Academy, Region 3, Junior 4

    North Dakota
    Madeline Amundson, Fargo, N.D./American Gold Gymnastics, Region 4, Junior 8

    Oklahoma
    Emily Anderson, Broken Arrow, Okla./Dynamo Gymnastics, Region 3, Senior 7
    Londyn Daniel, Edmond, Okla./Dynamo Gymnastics, Region 3, Junior 1
    Gigi DeGeorge, Owasso, Okla./Dynamo Gymnastics, Region 3, Junior 6
    Kylee Greene, Bartlesville, Okla./Phillips 66 Gymnastics Club, Region 3, Junior 3
    Kylee Hamby, Edmond, Okla./Edmond Gymnastics Academy, Region 3, Junior 3
    Shelby Keiser, Oklahoma City, Okla./Oklahoma City Gymnastics, Region 3, Junior 8
    November Lenz, Broken Arrow, Okla./Dynamo Gymnastics, Region 3, Junior 2
    Audrey Lynn, Edmond, Okla./Oklahoma City Gymnastics, Region 3, Senior 2
    Erin McCoy, Owasso, Okla./Elite Gymnastics and Cheer LLC, Region 3, Senior 3
    Molly Starrett, Edmond, Okla./Edmond Gymnastics Academy, Region 3, Junior 2
    Jayden Weaver, Pawnee, Okla./Dynamo Gymnastics, Region 3, Senior 3
    Hattie Wright, Edmond, Okla./Dynamo Gymnastics, Region 3, Junior 2

    Oregon
    Rhys Allen, Eugene, Ore./The US Gymnastics Academy, Region 2, Junior 1
    Sarah Barker, Eugene, Ore./Gymnastics Northwest, Region 2, Senior 5
    Lila Campbell Stephen, Portland, Ore./Oregon Metropolitan Elite Gymnastics Academy, Region 2, Junior 3
    Lauren Carter, Sherwood, Ore./Westside Dance and Gymnastics Academy, Region 2, Senior 2
    Mackenzie Chandler, Portland, Ore./Oregon Metropolitan Elite Gymnastics Academy, Region 2, Senior 1
    Raynah Cheng, West Linn, Ore./Westside Dance and Gymnastics Academy, Region 2, Junior 1
    Emily Cowles, Eugene, Ore./Gymnastics Northwest, Region 2, Senior 8
    Maria Crema, Tualatin, Ore./Westside Dance and Gymnastics Academy, Region 2, Senior 5
    Sophia Dau, Eugene, Ore./The US Gymnastics Academy, Region 2, Junior 7
    Ashley Fallgren, Hillsboro, Ore./Westside Dance and Gymnastics Academy, Region 2, Senior 7
    Madison Fassiotto, Portland, Ore./Oregon Gymnastics Academy, Region 2, Senior 7
    Jada Fouch, Troutdale, Ore./Top Flyte Gymnastics, Region 2, Senior 4
    Natalie Haffner, Veneta, Ore./Gymnastics Northwest, Region 2, Senior 7
    Adelaide Liebhardt, Eugene, Ore./The US Gymnastics Academy, Region 2, Junior 8
    Kailyn Loper, Springfield, Ore./The US Gymnastics Academy, Region 2, Junior 4
    Julia Pangburn, Eugene, Ore./The US Gymnastics Academy, Region 2, Junior 3
    Samantha Payne, Salem, Ore./The Athletic Edge, Region 2, Senior 5
    Camri Reinhart, Redmond, Ore./Oregon Olympic Athletics, Region 2, Senior 8
    Faith Rightmire, Bend, Ore./Oregon Olympic Athletics, Region 2, Senior 5
    Madeline Shoblom, Salem, Ore./The Athletic Edge, Region 2, Senior 6
    Grace Tully, Portland, Ore./Westside Dance and Gymnastics Academy, Region 2, Junior 7
    Ellie Wirth, Portland, Ore./Oregon Metropolitan Elite Gymnastics Academy, Region 2, Senior 3

    South Dakota
    Keira Boetel, Sioux Falls, S.D./All American Gymnastics Academy, Region 4, Senior 3
    Ellie Bono, Brookings, S.D./All American Gymnastics Academy, Region 4, Junior 7
    Kenzee Danielson, Harrisburg, S.D./All American Gymnastics Academy, Region 4, Senior 2
    Haley Ellis, Summerset, S.D./Just Jymnastics, Region 4, Junior 8
    Whitney Jencks, Wentworth, S.D./All American Gymnastics Academy, Region 4, Junior 1
    Olivia McIlravy, Brandon, S.D./All American Gymnastics Academy, Region 4, Senior 4

    Texas
    Alexandra Ackerman, Austin, Texas/Crenshaw Athletic Club Inc., Region 3, Senior 7
    Heather Aga, Rowlett, Texas/Precision Gymnastics Tumbling, Region 3, Senior 4
    Paris Aikens, Richmond, Texas/AIM Athletics Texans Gymnastics, Region 3, Junior 4
    Cassidy Avina, Austin, Texas/Crenshaw Athletic Club Inc., Region 3, Junior 7
    Abigail Baxter, Garland, Texas/Texas Dreams Gymnastics, Region 3, Junior 1
    Sabryna Bennefield, Round Rock, Texas/Capital Gymnastics / Texas, Region 3, Senior 3
    Sayge Berger, New Braunfels, Texas/J and R Gymnastics, Region 3, Junior 8
    Lauren Brophy, Austin, Texas/Flipnastics, Region 3, Senior 1
    Hailey Bryant, Keller, Texas/US Gold Gymnastics, Region 3, Senior 8
    Olivia Bullington, Frisco, Texas/Metroplex Gymnastics, Region 3, Junior 5
    MaKenzie Bullitt, Garland, Texas/Precision Gymnastics Tumbling, Region 3, Senior 6
    Kylee Burton, Prosper, Texas/Metroplex Gymnastics, Region 3, Junior 5
    Erin-Grace Cana, McKinney, Texas/Kurt Thomas Gymnastics, Region 3, Senior 6
    Maianine Choi, Plano, Texas/WOGA Gymnastics, Region 3, Junior 6
    Alyssa Coutu, Plano, Texas/Metroplex Gymnastics, Region 3, Senior 2
    Omer Danenberg, Plano, Texas/Metroplex Gymnastics, Region 3, Junior 7
    Caroline Danner, Southlake, Texas/US Gold Gymnastics, Region 3, Senior 7
    Addison Davis, Lewisville, Texas/Texas Dreams Gymnastics, Region 3, Junior 1
    Kayden DeFlanders, Frisco, Texas/WOGA Gymnastics, Region 3, Junior 1
    Rachel Dupuis, Plano, Texas/Richardson Gymnastics Team, Region 3, Senior 8
    McKenzie Eddy, Live Oak, Texas/Aerial Athletics, Region 3, Senior 6
    Hannah Ewing, Keller, Texas/US Gold Gymnastics, Region 3, Senior 8
    Natasha Forrand, Porter, Texas/Rowland Ballard School, Region 3, Senior 3
    Karsyn Foster, Baytown, Texas/Discover Gymnastics Inc., Region 3, Junior 6
    Gillian Garcia, McKinney, Texas/Texas Best Gymnastics, Region 3, Junior 2
    Sophie Gardner, Crawford, Texas/Zero Gravity Gymnastics, Region 3, Senior 7
    Genesis Gibson, Prosper, Texas/WOGA Gymnastics, Region 3, Junior 6
    Megan Goodyear, San Antonio, Texas/Aerial Athletics, Region 3, Junior 8
    Emily Gross, Katy, Texas/Stars Gymnastics Training Center-Houston, Region 3, Junior 6
    Cameron Haley, The Hills, Texas/Flipnastics, Region 3, Junior 3
    Charlyze Hemby, New Braunfels, Texas/J and R Gymnastics, Region 3, Junior 4
    Kasarah Hernandez, Round Rock, Texas/Capital Gymnastics / Texas, Region 3, Senior 4
    Aiko Hirata, San Antonio, Texas/Aerial Athletics, Region 3, Junior 6
    Clara Hong, Missouri City, Texas/Sugar Land Gymnastics, Region 3, Senior 1
    Scout Iocco, Sugar Land, Texas/AIM Athletics Texans Gymnastics, Region 3, Junior 5
    Alyssa Jefferson, Pearland, Texas/Reflex Gymnastics Academy, Region 3, Junior 4
    Erin Kelley, Flower Mound, Texas/US Gold Gymnastics, Region 3, Senior 8
    Mallory Kent, The Woodlands, Texas/AIM Athletics Texans Gymnastics, Region 3, Junior 7
    Kyleigh Kidd, Colleyville, Texas/Texas Dreams Gymnastics, Region 3, Junior 7
    Steelie King, Longview, Texas/Texas East Gymnastics, Region 3, Senior 2
    Sophia Kvaal, The Woodlands, Texas/AIM Athletics Texans Gymnastics, Region 3, Senior 7
    Kendall Landry, Frisco, Texas/Kurt Thomas Gymnastics, Region 3, Junior 1
    Lily Lane, Dallas, Texas/WOGA Gymnastics, Region 3, Junior 5
    Shaelyn Marlborough, Cypress, Texas/Cypress Academy of Gymnastics, Region 3, Senior 3
    Athena Martinez, Cedar Park, Texas/Capital Gymnastics / Texas, Region 3, Senior 4
    Mckenna Marvin, Lucas, Texas/Metroplex Gymnastics, Region 3, Junior 4
    Samantha Meadows, Cypress, Texas/Cypress Academy of Gymnastics, Region 3, Junior 3
    Kacey Middelkoop, Richardson, Texas/Richardson Gymnastics Team, Region 3, Senior 7
    Raleigh Middleton, Austin, Texas/AcroTex Gymnastics, Region 3, Junior 8
    Liberty Mora, McKinney, Texas/Texas Champion Gymnastics, Region 3, Junior 6
    Grace Morley, Houston, Texas/Discover Gymnastics Inc., Region 3, Senior 4
    Ava Obenberger, La Porte, Texas/AIM Athletics Texans Gymnastics, Region 3, Junior 5
    Macy Parsley, Tyler, Texas/Texas East Gymnastics, Region 3, Senior 5
    Riley Pearce, Cedar Park, Texas/Capital Gymnastics / Texas, Region 3, Junior 3
    Skylar Pomager, Schertz, Texas/Love Gymnastics, Region 3, Senior 5
    Amanda Putnam, Boerne, Texas/Crossfire Gymnastics, Region 3, Senior 8
    Madison Raesly, Lantana, Texas/Texas Dreams Gymnastics, Region 3, Junior 3
    Katy Ramos, Georgetown, Texas/AcroTex Gymnastics, Region 3, Junior 2
    Sydney Razeghi, Humble, Texas/AIM Athletics Texans Gymnastics, Region 3, Junior 2
    Lily Richardson, Seguin, Texas/Olympia Hills Gymnastics, Region 3, Senior 3
    Alexia Rodriguez, Pearland, Texas/Pearland Elite, Region 3, Junior 3
    Alexandra Rutenis, Allen, Texas/Kurt Thomas Gymnastics, Region 3, Senior 2
    Eugenie Schraufnagel, Richardson, Texas/Richardson Gymnastics Team, Region 3, Senior 4
    Taylor Schulze, San Antonio, Texas/Aerial Athletics, Region 3, Junior 7
    Mercy Seay, Waco, Texas/Zero Gravity Gymnastics, Region 3, Senior 8
    Victoria Shelswell-White, Dallas, Texas/Kurt Thomas Gymnastics, Region 3, Senior 3
    Isabel Sikon, Helotes, Texas/Love Gymnastics, Region 3, Junior 3
    Lacey Sinkule, West, Texas/Gym Tricks Gymnastics, Region 3, Senior 1
    Ashley Smelley, Houston, Texas/Stars Gymnastics Training Center-Houston, Region 3, Senior 2
    Addison Tigtig, Missouri City, Texas/Sugar Land Gymnastics, Region 3, Junior 7
    Lilly Tubbs, Pflugerville, Texas/Capital Gymnastics / Texas, Region 3, Junior 3
    Arielle Ward, Plano, Texas/WOGA Gymnastics, Region 3, Junior 4
    Claire Willenborg, Highland Village, Texas/Achievers Gymnastics Center LLC, Region 3, Senior 5
    Lexie Wills, Flower Mound, Texas/Denton Gymnastics Academy, Region 3, Senior 1
    Paige Wong, Houston, Texas/Stars Gymnastics Training Center-Houston, Region 3, Junior 7

    Utah
    Ellie Calder, South Jordan, Utah/Olympus Gymnastics, Region 1, Senior 2
    Emma Cobabe, Salt Lake City, Utah/Gymnastics Training Center, Region 1, Senior 5
    Mya Kirkham, Alpine, Utah/All American Gymnastics, Region 1, Junior 1
    Sarah Krump, Holladay, Utah/Gymnastics Training Center, Region 1, Junior 4
    AnnaKate Madsen, Cedar Hills, Utah/All American Gymnastics, Region 1, Senior 6
    Alexis Mather, Taylorsville, Utah/Olympus Gymnastics, Region 1, Senior 7
    Keslie Morrey, Eagle Mtn, Utah/All American Gymnastics, Region 1, Senior 2
    Sabra Prows, Eagle Mountain, Utah/All American Gymnastics, Region 1, Junior 5
    Kenzington Swanson, South Jordan, Utah/Olympus Gymnastics, Region 1, Senior 2
    Lundyn Vandertoolen, Salt Lake City, Utah/Olympus Gymnastics, Region 1, Junior 1

    Washington
    Stephanie Alvine, Lynnwood, Wash./Leading Edge Gymnastic Academy, Region 2, Junior 2
    Gracyn Brunette, Seattle, Wash./Emerald City Gymnastics Academy, Region 2, Junior 6
    Carly Buell, Tacoma, Wash./Auburn Gymnastics Center Inc., Region 2, Junior 2
    Kamryn Buhl, Puyallup, Wash./Auburn Gymnastics Center Inc., Region 2, Senior 2
    Sophie Byrne, Olympia, Wash./Black Hills Gymnastics, Region 2, Junior 6
    Kylie Chin, Sammamish, Wash./Gymnastics East, Region 2, Junior 4
    Portia Clemensen, Bainbridge Island, Wash./Cascade Elite West, Region 2, Junior 4
    Kyanna Crabb, Ridgefield, Wash./Naydenov Gymnastics Inc., Region 2, Junior 7
    Alyssa Davidson, Gig Harbor, Wash./Cascade Elite West, Region 2, Senior 1
    Evelyn DeYoung, Puyallup, Wash./Auburn Gymnastics Center Inc., Region 2, Junior 1
    Joanna Droppo, Carnation, Wash./Emerald City Gymnastics Academy, Region 2, Senior 8
    Katelyn Epperly, Battle Ground, Wash./Northpointe Gymnastics, Region 2, Junior 6
    Lily Gunning, Burien, Wash./Falcon Gymnastics Center, Region 2, Senior 8
    Gabbi Hartmann, Snoqualmie, Wash./Emerald City Gymnastics Academy, Region 2, Junior 7
    Ashleigh Helms, Bellevue, Wash./Emerald City Gymnastics Academy, Region 2, Senior 6
    Emily Isabelli, Redmond, Wash./Emerald City Gymnastics Academy, Region 2, Junior 8
    Anya Ishida, Bonney Lake, Wash./Auburn Gymnastics Center Inc., Region 2, Senior 3
    Jasmine Jayasundara, Bonney Lake, Wash./Auburn Gymnastics Center Inc., Region 2, Senior 6
    Tali Joelson, Seattle, Wash./Cascade Elite Gymnastics, Region 2, Junior 6
    McKenzie Jones, Deer Park, Wash./Dynamic Gymnastics Academy, Region 2, Senior 8
    Alicia Kern, Snoqualmie, Wash./Emerald City Gymnastics Academy, Region 2, Senior 7
    Brooke Krause, Duvall, Wash./Northshore Gymnastics Center, Region 2, Senior 1
    Sarah Le, Kennewick, Wash./Mid-Columbia Gymnastics Academy, Region 2, Senior 5
    Kaysa Lundberg, Seattle, Wash./Metropolitan Gymnastics, Region 2, Senior 7
    Maya Mandyam, Issaquah, Wash./Gymnastics East, Region 2, Senior 3
    Julia Melchert, Puyallyp, Wash./Metropolitan Gymnastics, Region 2, Senior 2
    Elizabeth Muche', Puyallup, Wash./Auburn Gymnastics Center Inc., Region 2, Senior 1
    Masami O'Malley, Seattle, Wash./Advantage Gymnastics Academy, Region 2, Senior 6
    Samantha Pau, Issaquah, Wash./Gymnastics East, Region 2, Junior 8
    Lauren Quane, Mill Creek, Wash./Emerald City Gymnastics Academy, Region 2, Senior 2
    Olivia Reardon, University Place, Wash./Auburn Gymnastics Center Inc., Region 2, Junior 2
    Ada Reece, Lake Forest Park, Wash./Gymnastics East, Region 2, Junior 4
    Carli Richards, Seattle, Wash./Emerald City Gymnastics Academy, Region 2, Junior 5
    Jordan Rothkowitz, Woodinville, Wash./Emerald City Gymnastics Academy, Region 2, Senior 3
    Callie Rounds, Battle Ground, Wash./Southern Washington Academy of Gym, Region 2, Senior 4
    Cara Schweitzer, Silverdale, Wash./Cascade Elite West, Region 2, Junior 5
    Karlei Shearer, Tacoma, Wash./Metropolitan Gymnastics, Region 2, Junior 5
    Haley Smith, Dupont, Wash./Auburn Gymnastics Center Inc., Region 2, Junior 6
    Courtney Solensky, Richland, Wash./Mid-Columbia Gymnastics Academy, Region 2, Senior 5
    Cora Taylor, Bothell, Wash./Cascade Elite Gymnastics, Region 2, Junior 8
    Ariel Toomey, Tacoma, Wash./Cascade Elite West, Region 2, Senior 7
    Gina Twenge, Colbert, Wash./Dynamic Gymnastics Academy, Region 2, Junior 7
    Maya Veal, Auburn, Wash./Auburn Gymnastics Center Inc., Region 2, Senior 4
    Ellison Weaver, Vancouver, Wash./Naydenov Gymnastics Inc., Region 2, Junior 3

    Wisconsin
    Lydia Anderson, Franklin, Wis./M and M Gymnastics, Region 4, Senior 3
    Polina Belanovski, West Allis, Wis./Swiss Turners Gymnastics Academy, Region 4, Junior 6
    Jaclyn Bertrand, Green Bay, Wis./Air Force Gymnastics Academy LLC, Region 4, Senior 8
    Isabella Bins, Sussex, Wis./LaFleur Academy of Gymnastics, Region 4, Junior 1
    Madison Bronson, Williams Bay, Wis./Walworth County Gym Dance Center, Region 4, Senior 7
    Katy Cash, Germantown, Wis./LaFleur Academy of Gymnastics, Region 4, Senior 5
    Grace Christensen, Racine, Wis./Scamps Gymnastics, Region 4, Junior 2
    Haily Doherty, Cudahy, Wis./Midwest Twisters Gymnastics, Region 4, Senior 6
    Jocelyn Eng, New Berlin, Wis./Swiss Turners Gymnastics Academy, Region 4, Senior 2
    Emma Hindle, Delafield, Wis./Salto Gymnastics Center Inc, Region 4, Senior 2
    Chase Josephson, Burlington, Wis./M and M Gymnastics, Region 4, Senior 7
    Clara Kenney, Hartford, Wis./LaFleur Academy of Gymnastics, Region 4, Junior 2
    Sophia King, Pewaukee, Wis./M and M Gymnastics, Region 4, Junior 3
    Aviel Kumprey, New Berlin, Wis./M and M Gymnastics, Region 4, Junior 4
    Kaylee LaFernier, Oconomowoc, Wis./Salto Gymnastics Center Inc, Region 4, Junior 3
    Gianna Lenczner, Oak Creek, Wis./Salto Gymnastics Center Inc, Region 4, Junior 5
    Maggie Losch, Pleasant Prairie, Wis./Scamps Gymnastics, Region 4, Junior 6
    Abbigail Mitchell, Marshfield, Wis./Russell Gymnastics 4 Kids, Inc., Region 4, Senior 1
    Annie Murphy, Lake Geneva, Wis./Walworth County Gymnastics Dance Center, Region 4, Junior 5
    Krystal Nelson, Muskego, Wis./Midwest Twisters Gymnastics, Region 4, Senior 5
    Maya Rios, Kenosha, Wis./Scamps Gymnastics, Region 4, Junior 2
    Anastasia Rudnitskaya, Waukesha, Wis./Salto Gymnastics Center Inc, Region 4, Junior 5
    Emma Sachs, Cudahy, Wis./Swiss Turners Gymnastics Academy, Region 4, Junior 7
    Hannah Sadler, Mukwonago, Wis./M and M Gymnastics, Region 4, Senior 5
    Ellie Scherwinski, Green Bay, Wis./Air Force Gymnastics Academy LLC, Region 4, Senior 3
    Heidi Schultz, Fond du Lac, Wis./LaFleur Academy of Gymnastics, Region 4, Junior 5
    Jordan Schultz, Fond du Lac, Wis./LaFleur Academy of Gymnastics, Region 4, Junior 5
    Isabella Smith, Milwaukee, Wis./LaFleur Academy of Gymnastics, Region 4, Junior 6
    Sophie Swartzmiller, Madison, Wis./Salto Gymnastics Center Inc, Region 4, Junior 3
    Megan Travia, Menomonee Falls, Wis./LaFleur Academy of Gymnastics, Region 4, Senior 2
    Ella Wilson, DeForest, Wis./Gymfinity Gymnastics, Region 4, Junior 6